Seznamte se : Nákupní taška na kolečkách Hera Shopper® Andersen

Seznamte se : Nákupní taška na kolečkách Hera Shopper® Andersen

Pro jaký převládající účel budete tašku potřebovat?  Na to zkusíme odpovědět a tak najít tu nejvhodnější variantu. Samotná textilní taška Hera má objem cca 44 litrů, co žjí řadí mezi ty středně velké. Její velikost je dostatečná pro běžné rodinné nákupy. Pevný vrchní materiál, precizní šití, kapsy či klopna, která uzavírá vrchní otvor suchým zipem. Upevnění tašky na podvozek je jednoduché, v horní i spodní části se připne přesně padnoucími pásy, které se na koncích sepnou dostatečně pevně suchými zipy. Aby byla taška přesně ustředěná, jsou v konstrukci výřezy, do kterých přesně zapadnou.Taška docela konzervativní, černý podklad a barevná klopna - červená, stříbrná, tmavá šedá a modrá.

Nejdůležitějším parametrem je tedy typ podvozku, na který textilní tašku "posadíte". Nyní se zamyslete nad převládajcím účelem, ke kterému chcete tašku využívat. Vybrat můžete z následujících alternativ :

Taška na kolečkách Hera Andersen

  • se dvěma kolečky a ocelovou konstrukcí pro běžné objemné nákupy, kdy využíváte městskou dopravu či výtahy a využíváte celkem rovné a kvalitní cest. Tento podvozek má nosnost 40 kg. Taška je kvalitní a trvanlivou nejjednodušší variantou tašky Hera pro běžné nákupy. 
  • s mechanismem bočních trojkoleček pro snadný pohyb s nákladem po schodech když víte, že určitě budete muset tahat nákup do schodů  (nebo ze schodů), protože nemáte výtah nebo trasa do obchodu vede po schodech venku.  Pomocí systému bočních trojkoleček je umožněno odvalování podvozku naplněné tašky s nákladem po schodech lehce a pohodlně.
  • s festovní hliníkovou konstrukcí a s velkými koly ocení ten, kdo musí počítat s nástrahami rozbitých cest a potřebuje převážet hodně těžké náklady až 50 kg. Tady je pojmenování Royal (královský) skutečně na místě. Pojedete s nákupem jako král vždy a za každého počasí.
  • s odpočinkovým sedátkem tato varianta je pomyslnou třešničkou v nabídce, neboť si prostě zastavíte a odpočinete kdykoliv. Pevná a odolná ocelová konstrukce se sedátkem nijak neomezuje prostornost a účelnost tašky.  Nosnost tašky je 50 kg. Sedátko je dimenzováno na zatížení do 120 kg.

Všechny uvedené varianty jsou odolné a trvanlivé. Firma tašky na kolečkách vyrábí již více než 60 let, takže věřte, že v tomto oboru jsou opravdovými odborníky. Vypořádali se se všemi požadavky na kvalitu a funkčnost tašek tak, že jsou dlouhověké a stále moderní.

A na každé tašce Hera vždy najdete pár chytrých praktických vychytávek:

Taska na koleckach Hera do schodu

✅ Reflexní bezpečnostní odrazky na bocích tašky i na středech kol

✅ Boční kapsa + vnitřní kapsa na suchý zip. Pevné pohotovostní poutko pro přenášení tašky, pokud je odejmuta z konstrukce

✅ Prostorná, voděodolná a pevná textilní taška s klopnou v decentních barvách. Suchý zip ze spodu klopny pomáhá držet tvar i nákup uvnitř

✅ Samotná textilní taška je lehce snímatelná z konstrukce, takže podvozek je možné využít na odvoz nákladů i samostatně, kolečka jsou taktéž    odnímatelná

✅ Velký vnitřní prostor tašky 44 litrů. V centimetrech to dělá 36 x 22 x 56 cm. Nosnost 40 -50 kg, podle typu podvozku

✅ Výška madla od země dle typu podvozku 101 až 107 cm. Lze sklopit v polovině.

Všechny tašky vozíme přímo od evropských výrobců, a tak je známe do nejmenších podrobností. Tašky jsou vyobrazeny na webu, vyzkoušet si je a pojezdit si s nimi můžete u nás v Tlumačově (Zlínsko). Zeptejte se nás na další podrobnosti, rádi doplníme další informace.  Už víte, která verze tašky Hera bude nejlepší ? 

zpět