Pojízdná taška Senta Andersen Shopper® Manufaktur.

Pojízdná taška Senta Andersen Shopper® Manufaktur.

Tašky na kolečkách jsou nejlepším řešením nejen pro seniory, ale v podstatě pro každého nakupujícího. Pokud si vyberete tu správnou, která vyhovuje vašim nákupním zvyklostem, tak máte vyhráno na dlouhou dobu. Zabýváme se prodejem nákupních tašek, které jsou od prověřených evropských výrobců, kteří jsou zárukou kvalitních, inovativních výrobků, které mají dlouhou životnost. Díky přímým kontaktům s výrobci máme skladem i náhradní díly a poskytujeme servis.

V tomto příspěvku se zaměříme na jednu z nejvýraznějších tašek německého výrobce Andersen Shopper® Manufaktur. Jmenuje se Senta a je kompletně vyrobená v Německu.  Patří mezi velké tašky a tak nabízí dostatečný vnitřní prostor i pro přepravu objemnějšího rodinného nákupu. V případě této tašky na kolečkách se nenadřete.

Na výběr je několik typů podvozků tak, které dávají možnost výběru té nejvhodnější tašky na kolečkách podle předpokládaného účelu.

Taška na kolečkách Senta Quattro Andersen

Taška na kolečkách Senta Royal Andersen

  • Se dvěma velkými kolečky a hliníkovou konstrukcí, typ Royal pro velké a těžké nákupy, kdy využíváte městskou dopravu či výtahy a musíte se pohybovat po nerovných, rozkopaných našich cestách. Provedení spodního podvozku využívají paprsková kolečka nebo kolečka s kuličkovými ložisky.
  • S mechanismem bočních trojkoleček pro snadný pohyb s nákladem po schodech, typ Royal . Pokud nemáte  výtah a trasa do obchodu vede po schodech i někde venku? Pak využijte tašku senta v provedení Royal s 3-kolečky a hliníkovým podvozkem. Již se nikdy nenadřete!  
  • S odpočinkovým sedátkem , typ Komfort. Tato varianta je pomyslnou třešničkou v nabídce, neboť si prostě zastavíte a odpočinete kdykoliv. Pevná a odolná ocelová konstrukce se sedátkem nijak neomezuje prostornost a účelnost tašky. Komfort, který získáte je právem i názvem typu tašky
  • Se 4 kolečky a teleskopickým madlem, typ Quattro, kdy tašku využíváte k tlačení před sebou nebo jí táhnete klasicky za sebou. Posunem spodního rámu se změní pozice velice jednoduše. Madlo, které je plynule výškově nastavitelné umožňuje pohodlné využití i pro vyšší postavy. Pevná a odolná ocelová konstrukce pro vysokou nosnost.

Všechny uvedené varianty jsou odolné a trvanlivé. Firma Andersen Shopper® Manufaktur vyrábí tašky na kolečkách již více než 60 let, takže je jasné, že v tomto oboru jsou opravdovými odborníky. Výborně se vypořádali se se všemi požadavky na kvalitu a funkčnost. Jejich tašky na kolečkách jsou nezničitelné a super moderní.

Taška na kolečkách Senta Komfort AndersenA na každé tašce Senta vždy najdete pár chytrých praktických vychytávek :

✅ Voděodolný textilní materiál umožní tašku vyvézt při každém počasí.

✅ Horní překrytí klopnou na suchý zip a ještě stahovací šňůrka kolem horního lemu. Kapsy pro přehledné ukládání - boční kapsa, vnitřní kapsa na suchý zip, přední kapsa s klopnou   

✅ K výběru několik typů podvozků. Nosnost až 50 kg – účelné a praktické řešení pro každého

✅ Reflexní bezpečnostní odrazky na bocích tašky i na středech kolNákupní taška Royal Senta Andersen do schodů

✅ Pevné a široké popruhy pro přenos samotné tašky. Tašku sejmete lehce z konstrukce a přenesete, kdykoliv je třeba

✅ Velký vnitřní prostor tašky 49 litrů. V centimetrech to dělá 58 x 35 x 24 cm.

Máme u nás tašky nejen z Německa, ze Španělska či Itálie. Všechny si je vozíme přímo od evropských výrobců, známe je tedy do nejmenších podrobností. Uvidíte je nejen na webu, ale vyzkoušet si je a pojezdit si s nimi můžete u nás v Tlumačově (Zlínsko).

Přemýšlíte, že si ulehčíte nákupy se Sentou  ?

zpět