Nákupní taška s velkými kolečky: Pohodlný nákup po celý rok

Nákupní taška s velkými kolečky: Pohodlný nákup po celý rok

Velká kola o průměru 20–28 cm zaručují pohodlnou manipulaci s taškou nejen při jízdě na hladké podlaze během nakupování, ale i na cestě domů při pohybu po členitém povrchu. S taškou s velkými koly si snadno poradíte nejen se schody, obrubníky, kočičími hlavami, rozkopanými chodníky a dírami na silnici, ale také s jízdou po nezpevněném povrchu a ve sněhu. Kromě velkých kol navíc taška disponuje nepromokavým materiálem textilní části tašky, a tak s ní můžete bez obav vyrazit na nákup v průběhu kteréhokoliv ročního období doslova za jakéhokoliv počasí. 

Taška na kolečkách Berlino

Velká kolečka zvládnou každý nákup

Velikostí svých koleček nad ostatními modely vyniká pojízdná taška Berlino, která je díky nim snadno ovladatelná i v případě, že ji skutečně plně naložíte. Pohodlné manipulaci s taškou napomáhá i její lehká hliníková kostra a ergonomicky tvarované madlo s držákem, za který si můžete upevnit kabelku nebo příruční tašku a mít tak všechny svoje věci na jednom místě a pod kontrolou.

Od ostatních tašek s velkými koly se Berlino odlišuje i velkým objemem přepravního prostoru a jeho promyšleným členěním. Taška disponuje vnitřními přepážkami, boční kapsou na noviny a na zadní stěně tašky najdete i přihrádky na lahve. 

 

 

Nákupní taška Vienna

Praktická termokapsa aneb letní nákup v pohodě

Nakupujete po celý rok kvalitní maso, vajíčka, mléčné výrobky a další chlazené a mražené potraviny ve farmářských či specializovaných obchodech, které se nacházejí daleko od vašeho bydliště? Nebo jezdíte často na nákupy veřejnou dopravou, v níž bývá v zimě obvykle přetopeno? 

Šetrnou přepravu jakéhokoliv nákupu za každého počasí vám zaručí nákupní tašky na kolečkách vybavené praktickou termokapsou, jako je například prostorná taška Vienna. Díky dvěma velkým kolům o průměru 25 cm zvládne jakýkoliv terén i při plném naložení, takže můžete vyrazit na nákup opravdu kamkoliv, kam budete chtít – třeba i do obchodu, kam vedou schody.

 

 

Royal Shopper Vika

Vsaďte na ložisková kola, která zvládnou vše

Je pro vás důležité, aby nákupní taška zvládla opravdu velké rodinné nákupy i častou jízdu po členitém povrchu? Termotaška na kolečkách Royal Shopper Vika vyniká nejen díky svému kvalitnímu střihu a provedení, ale především také kolečky s kuličkovými ložisky, velkou nosností a dlouhou životností. Protože se její kola otáčí lehce a bez nadměrného tření, nejsou namáhána ani v nerovném terénu a vykazují proto dlouholetou životnost i v případě každodenního používání. 

Rozepnutím dvou pásů na suchý zip lze tašku Royal Shopper Vika jednoduše odepnout z hliníkové konstrukce. Získáte tak praktický vozík pro převoz přepravek s nápoji či pro přesun jakéhokoliv nákladu nejen během nakupování.

 

Go Plus Playmarket

Taška se šesti koly – nakupování bez námahy

Hledáte pojízdnou nákupní tašku, se kterou se bude dobře manipulovat i hůře pohyblivým seniorům? Chytře řešená taška se šesti koly Go Plus Playmarket výborně poslouží k pohodlné přepravě nákupu, aniž by její majitel ztrácel při přesunu potřebnou rovnováhu. Tašku lze použít dvěma způsoby – táhnout ji za sebou na dvou velkých zadních kolech, anebo ji tlačit před sebou na všech šesti kolečkách. 

Díky čtyřem plně otočným předním kolům se s taškou v obchodě snadno manipuluje a velká zadní kola zajišťují bezproblémovou jízdu i po schodech, zvýšených prazích, obrubnících, přechodech přes koleje nebo například při vstupu do výtahu.

Pojízdná taška Go Plus Playmarket je vybavená termokapsou, malou kapsičkou na drobnosti a pratelným vnitřním vakem, díky kterému snadno udržíte její vnitřní prostor stále čistý i při každodenním používání.

Nakupujte pohodlně

Nákupní tašky s velkými kolečky jsou mimořádně vhodné pro starší osoby, které s nimi bez vynaložení větší námahy pohodlně dojedou na nákup do kteréhokoliv obchodu. Vícečlenné rodiny ocení velký objem i vysokou nosnost tašek, která u modelů s velkými koly často dosahuje až 50 kg. Pokud navíc zvolíte pojízdnou tašku vybavenou termokapsou, dopravíte domů nákup v neporušeném stavu odkudkoliv a za jakéhokoliv počasí. S taškami na velkých kolečkách si tak snadno můžete užívat pohodlné nakupování každý den, aniž byste museli do obchodu vyrazit autem.

zpět