Praktický dárek, který vaše (pra)rodiče potěší

Praktický dárek, který vaše (pra)rodiče potěší

Věřte, nebo ne – právě tyto úvahy provázejí nejednoho seniora, který touží zůstat nezávislý na svém okolí a nemá pro své pravidelné pochůzky k dispozici auto. Máte i vy ve svém okolí někoho takového? Pak zpozorněte. Máme totiž pro vaši mámu, babičku, dědu nebo třeba tetu skvělý tip na dárek pro jakoukoliv nejbližší příležitost

Taška PlayCAREPlayCARE – taška, která je skutečnou oporou

Skládací taška na kolečkách, to není nic nového pod Sluncem. Jenže najít takovou, která vydrží každodenní používání, poskytne svému majiteli veškerý komfort a ještě se o ni půjde bezpečně opřít – takových, aby pohledal... 

Pátrali jsme za vás a pro vaše stárnoucí rodiče či prarodiče jsme našli geniálního pomocníka: nákupní tašku na kolečkách PlayCARE Playmarket, kterou nyní pohodlně pořídíte v našem e-shopu.

Ne, nezdá se vám to. Hliníková konstrukce tašky PlayCAREskutečně připomíná kočárek. To proto, že její španělský výrobce Playmarket kočárky vyrábí a při hledání vhodné opory pro seniory se právě bezpečnými vozítky pro děti inspiroval. Dokonalý podvozek tašky PlayCare se šesti kolečky umožňuje bezpečné manévrování a snadný pohyb do všech stran. A pevné, ergonomicky tvarované a výškově nastavitelné madlo (93 až 103 cm nad zemí) se přizpůsobí všem, kdo mají problém s pohyblivostí. 

Samotná taška je rozdělena na dvě přiměřeně velké přihrádky. Spodní část můžete naplnit po otevření suchého zipu z přední strany, horní samostatnou a odnímatelnou část naplníte po odklopení horního poklopu. Vnější materiál tašky PlayCARE je voděodolný a nabízíme ho ve dvou barevných provedeních – v modré, nebo šedé barvě. 

Chodítko CareOne pro jistý krok a pocit bezpečí

Jenže co když už vašim blízkým nohy neslouží tak jako dřív a trasu své vycházky až příliš často přizpůsobují tomu, kde jsou v okolí umístěny lavičky? Ani tak nemusí být jejich samostatnosti nutně konec. V našem e-shopu jsme mysleli i na seniory se sníženou pohyblivostí. Taška na kolečkách CareOne je dokonale přizpůsobená právě potřebám stárnoucích osob.

Chodítko CareOneKromě praktického úložného prostoru plní skládací taška na kolečkách i funkci pojízdného chodítka se snadnou blokací zadních kol. Díky té se stane během jediného okamžiku stabilní oporou. Kolečka může majitel chodítka brzdit průběžně pomocí páky u madla, nebo je trvale zablokovat na dobu nezbytnou pro odpočinek. Tašku o objemu 30 litrů lze navíc využít i jako sedátko o nosnosti až 120 kg, což se perfektně hodí ve chvílích, kdy majiteli tašky CareOne náhle dojdou síly a nikde poblíž se zrovna nenachází žádná lavička.

Samozřejmostí je pak u tašky CareOne také do čtyř výškových poloh nastavitelné madlo. Oceníte ale i možnost několika způsobů blokování čtyř předních koleček, díky kterým se s chodítkem snáz manipuluje.

Věnujte pocit svobody

Zůstat i ve vyšším věku samostatnými, to je pro většinu seniorů životní prioritou. Máte i vy ve svém okolí někoho, komu už zdraví neslouží tak, jak by si přál? Dejte mu najevo, že chápete jeho pocity a že vám na něm skutečně záleží. Pořiďte mu spolehlivého pomocníka pro každý den, díky kterému se dostane mezi lidi a vyřídí si vše potřebné bez ohledu na věk. 

S praktickou pojízdnou taškou PlayCARE nebo chodítkem CareOne darujete nejen hodnotný a praktický dárek, darujete také kus svobody, kterou si vaši nejbližší jistě zaslouží.

zpět