Doprava zboží

Dodací lhůta je běžně do 2 pracovních dní nebo dle dohody. Přesný termín je vždy Kupujícímu předem oznámen.

Způsoby doručení zboží

1. Zboží si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Tlumačově, Družstevní 902 v pracovní době PO–PÁ od 7:30–15:00.

2. A) Pokud je v objednávce požadována doprava na dodací adresu určenou Kupujícím, pak Prodávající zajišťuje dopravu k odběrateli přímo na dodací adresu smluvním přepravcem GLS, INTIME, DPD (pro zboží, které je dodáváno v krabicích běžné velikosti) a TOPTRANS (pro výrobky, které je nutno paletovat, např. sestavy nábytku, velké truhlíky a květináče, apod. ). Informace o předání zásilky přepravci a o dni doručování jsou zaslány e-mailem a SMS. Samozřejmostí je sledování pohybu zásilky prostřednictvím odkazu na internetu.

Cena dopravného k vám domů

 • zboží do 10 kg: 145 Kč, doběrečné 40 Kč
 • zboží do 20 kg: 200 Kč
 • zboží do 30 kg: 240 Kč
 • zboží do 40 kg: 400 Kč ,
 • pokud se jedná o nadrozměrné balíky, zboží nelze poskládat do jednoho balíku, nebo objem překračuje limity dané přepravci, dopravné se může lišit.

Cena přepravného velkých sestav

 • hmotnost 41–50 kg: 460 Kč
 • hmotnost 51–70 kg: 760 Kč
 • hmotnost 71–100 kg: 1 060 Kč

Přepravné pro vybrané typy velkých stohovatelných lehátek je stanoveno pro každý případ samostatně. Orientačně je to částka 500 Kč/ ks.

Při převzetí zboží od řidiče GLS lze zaplatit hotově i platební kartou.

2. B) Cenově výhodnější je vyzvednutí zboží přes výdejní místa Uloženka, Heureka Point a systému DPD ParcelShop. Nejbližší výdejní místo si můžete najít na odkazu Ulozenka.cz

 • cena dopravy při vyzvednutí na odběrním místě Uloženka je 139 Kč, doběrečné 40 Kč.
 • cena dopravy při vyzvednutí na odběrním místě DPD ParcelShop je 139 Kč, doběrečné 40 Kč.
 • lze zajistit i dopravu formou balík na poštu / balík do ruky, ale tento způsob dopravy včetně ceny poskytneme na vyžádání. 

Při převzetí zboží na výdejních místech lze hotově. Jen na vybraných pobočkách lze platit platební kartou. Pokud na pobočce platit kartou nelze, informaci dostanete při zpracování objednávky. Odběrní místo zvolíte a zadáte v průběhu tvorby objednávky. V případech, kdy víme, že zboží nelze kvůli nadrozměrné velikosti dodat přes odběrní místa, není možnost volby této přepravy funkční.

Omezení velikostí produktů: některé výrobky, jako velké a rozměrné rozkládací či věžové sušáky, zahradní sety, zahradní lehátka, patří do kategorie velkorozměrových výrobků a jsou z přepravy přes Úloženku nebo DPD ParcelShop vyloučeny. Prosíme o pozorné čtení doplňkových textů u produktů, kde jsou možnosti volby dopravy uvedeny.

U vybraných produktů může být podmínka -  doprava zdarma. Tato podmínka platí na konkrétní produkt. Pokud si objednáte více produktů, kde jeden či více je s podmínkou "doprava zdarma" , a lze produkty vložit do jednoho obalu, pak doprava zdarma platí i na ostatní takto zabalené produkty. Pokud rozměry či tvary objednaných produktů nedovolují shromáždit v jednom obalu, pak na další obaly platí dopravné dle tarifu. Vzhledem k tomu, že redakční systém nedokáže vždy vyhodnotit rozměry spolu objednaných produktů, je nutno dopravu pro složitější případy řešit individuálně a může dojít k dopočítání dopravného.  

Jak budete informováni o možnosti vyzvednutí zboží na výdejním místě Uloženka nebo DPD ParcelShop?

 • Zákazník je informován SMS zprávou a e-mailem o tom, že jeho zásilka je připravena k převzetí. Na vyzvednutí je 7 dní (Uloženka) a 5 dní (DPD ParcelShop). Pro případ, že v uvedené době nejste schopni zásilku vyzvednout, lze sjednat on-line nebo telefonicky prodloužení termínu vyzvednutí.
 • Zásilku vyzvednete na základě informace o čísle objednávky, které obdržíte prostřednictvím SMS.
 • Úhradu zboží lze provést při převzetí zboží nebo lze zaplatit i předem na účet.

Doručení zboží na Slovensko

 1. Kupující zašle objednávku, ať již prostřednictvím přiloženého formuláře nebo e-mailem.
 2. Prodávající vystaví daňový doklad vyčíslený v EUR, kde je uvedena cena zboží a výše přepravného.
 3. Základní přepravné činí pro jednotlivé objednávky 10,90 EUR. Pokud je objednáno výrobků více a tím (nebo) je přesáhnuta limitní hmotnost pro výše uvedenou cenu přepravy, vyhrazuje si Prodávající právo cenu přepravného sjednat individuálně.
 4. Zboží i přepravné je třeba zaplatit převodním příkazem předem a to platbou na účet Prodávajícího u slovenské banky, tj. Kupující platí pouze lokální poplatek, nejedná se o platbu mezinárodní.
 5. Zboží je na základě aviza příchozí platby neprodleně odesláno na adresu Kupujícího.

Na balení zboží osobně dohlížíme.

U vybraných produktů je doprava zdarma.

Na vrácení zboží máte 14 dní.

Veškeré produkty máme vždy skladem.

U nás platíte bezpečně i kartou. GoPay.

Co je nové. Nebo zajímavé?
Nákupní taška na kolečkách Senta Royal Treppen Andersen
Seznámte se s nákupní taškou na kolečkách Sentou - spolehlivým pracantem a pomocníkem při velkých nákupech. Číst dále
Nákupní taška Hera s různými podvozky
Nákupní taška Hera je evergreenem - stále se drží na žebříčku oblíbenosti hodně vysoko. Vybrat si můžete z několika variant podvozků a my Vám řekneme, jak na to. Číst dále
Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

T: +420 571 897 890
M: +420 602 779 705
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE