Dodací lhůta je běžně do 2-3 pracovních dní nebo dle dohody. Přesný termín je Kupujícímu předem oznámen.

Způsoby doručení zboží

1. Zboží si můžete vyzvednout osobně v Tlumačově (Zlínsko), ulice Družstevní 902, PSČ 76362 v pracovní době PO–ČT 8:00–15:00, PÁ 8:00-14:00.

2. A) Pokud je v objednávce požadována doprava na dodací adresu určenou Kupujícím, pak Prodávající zajišťuje dopravu k odběrateli přímo na dodací adresu smluvním přepravcem GLS, WE|DO (dříve Úloženka), DPD (pro zboží, které je dodáváno v krabicích běžné velikosti) a TOPTRANS (pro výrobky, které jsou nadrozměrné nebo vyžadují doručení na paletě, např. sestavy nábytku, velké truhlíky a květináče, apod. ). Informace o předání zásilky přepravci a o dni doručování jsou zaslány e-mailem a SMS. Samozřejmostí je sledování pohybu zásilky, tzn. trackingu, prostřednictvím odkazu na internetu.

Cena dopravného k vám domů (platí pro standartní rozměry balíků dle pravidel zasilatelů GLS,WEDO,DPD nově i Zásilkovna)

 • zboží do 10 kg: 145 Kč, doběrečné 40 Kč
 • zboží do 20 kg: 200 Kč
 • zboží do 30 kg: 240 Kč
 • zboží do 40 kg: 400 Kč
 • Platí pro standartní velikosti balení, která se vejdou do přepravci deklarovaných limitů. Velmi často jsou ale rozměry produktů natolik větší, že je nutno počítat zásilku jako nadrozměr.

Co znamená nadrozměrná zásilka ?

 • Nadrozměrná zásilka je taková,  která nesmí překročit mezní parametry.
 • V praxi to znamená , že obvod nesmí překročit 2,4 m a počítá se jako 2x výška +2x šířka + 1x délka balení a zároveň maximální jedna délka nesmí překročit 1,8 m
 • Pokud tedy zásilka spadá do kategorie nadrozměrného balíku, nebo zboží nelze poskládat do jednoho balíku a musí se zaslat ve více balících nebo na paletě/paletách, pak dopravné se může lišit od standartného výpočtu.

Cena přepravného velkých sestav nebo balíků závisí nejenom na hmotnosti a objemu, ale i na vzdálenosti, kam se zboží posílá. Tyto balíky jsou odesílány přes společnost Toptrans :

 • hmotnost 41–50 kg: 460 - 990 Kč,  lišit se může v závislosti na vzdálenosti místa doručení (viz. obchodní podmínky Toptrans)
 • hmotnost 51–70 kg: 760 - 1190 Kč, lišit se může v závislosti na vzdálenosti místa doručení (viz. obchodní podmínky Toptrans)
 • hmotnost 71–100 kg: 1 060 - 1420 Kč, lišit se může v závislosti na vzdálenosti místa doručení (viz. obchodní podmínky Toptrans)

Přepravné pro vybrané typy velkých stohovatelných lehátek je stanoveno pro každý případ samostatně. Orientačně je to částka 450 - 760 Kč/ plt.

Při převzetí zboží od řidiče GLS lze zaplatit hotově i platební kartou. U přepravce Toptrans lze platit pouze v hotovosti- řidič nemá platební terminál.

2. B) Cenově výhodnější je vyzvednutí zboží přes výdejní místa WE|DO dříve Uloženka, DPD ParcelShop. Nejbližší výdejní místo si můžete najít na odkazu https://www.wedo.cz

 • cena dopravy při vyzvednutí na odběrním místě Uloženka je 139 Kč, doběrečné 40 Kč.
 • cena dopravy při vyzvednutí na odběrním místě DPD ParcelShop je 155 Kč, doběrečné 40 Kč.
 • lze zajistit i dopravu formou balík na poštu / balík do ruky, ale tento způsob dopravy včetně ceny poskytneme na vyžádání. 

3. Zásilkovna : tato služba je určena pro opravdu rozměrově malé zboží. Hmotnost balíku nesmí překročit limit 5 kg a maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm nebo součet všech tří stran zásilky nepřekročí 120cm. Tyto limity Výdejních míst Zásilkovny splňují menší produkty jako jsou náhradní díly (např. víka pro odpadkové koše). Cena dopravy : 92,- Kč

Pokud je balík v hmotnostní kategorii  > 5kg a/nebo překročí předchozí limitní rozměry zásilky, pak je cena dopravy : 215,- Kč.

Při převzetí zboží na výdejních místech lze platit hotově nebo platební kartou. Pokud na pobočce platit kartou nelze, informaci dostanete při zpracování objednávky. Odběrní místo zvolíte a zadáte v průběhu tvorby objednávky. V případech, kdy víme, že zboží nelze kvůli nadrozměrné velikosti dodat přes odběrní místa, není možnost volby přepravy přes Výdejní místa funkční. Pokud objednáte více nebo mnohem více  produktů, je možné, že rozměry a hmotnost objednávky se již nevejde do povolených limitů Výdejních míst. Pak bude dopravné přepočítáno při kontrole objednávky a bude zaslána nová aktualizovaná nabídka, která bude odpovídat reálné objednávce.

Omezení dopravy kvůli velikostí produktů: některé výrobky, jako velké a rozměrné zahradní sety nebo lehátka, patří do kategorie velkorozměrových výrobků a jsou z přepravy přes Úloženku nebo DPD ParcelShop vyloučeny. Prosíme o pozorné čtení doplňkových textů u produktů, kde jsou možnosti volby dopravy uvedeny.

U vybraných produktů může být podmínka -  doprava zdarma. Tato podmínka platí na konkrétní produkt. Pokud si objednáte více produktů, kde jeden či více je s podmínkou "doprava zdarma" , a lze produkty vložit do jednoho obalu, pak doprava zdarma platí i na ostatní takto zabalené produkty. Pokud rozměry či tvary objednaných produktů nedovolují shromáždit v jednom obalu, pak na další obaly platí dopravné dle tarifu. Vzhledem k tomu, že redakční systém nedokáže vždy vyhodnotit rozměry spolu objednaných produktů, je nutno dopravu pro složitější případy řešit individuálně a může dojít k úpravě dopravného.  

Jak budete informováni o možnosti vyzvednutí zboží na výdejním místě Uloženka nebo DPD ParcelShop?

 • Zákazník je informován SMS zprávou a e-mailem o tom, že jeho zásilka je připravena k převzetí. Na vyzvednutí je 7 dní (Uloženka) a 5 dní (DPD ParcelShop).
 • Lhůty pro vyzvednutí zásilek se zkracují v období před Vánoci.
 • Pro případ, že v uvedené době nejste schopni zásilku vyzvednout, lze sjednat on-line nebo telefonicky prodloužení termínu vyzvednutí.
 • Zásilku vyzvednete poté, co obdržíte zprávu o možnosti vyzvednutí a kod pro vyzvednutí. Zprávu obdržíte prostřednictvím sms a e-mailu.
 • Úhradu zboží lze provést při převzetí zboží nebo lze zaplatit i předem na účet.

Doručení zboží na Slovensko

 1. Kupující zašle objednávku, ať již prostřednictvím přiloženého formuláře nebo e-mailem.
 2. Prodávající vystaví daňový doklad, který je vystaven v měně EUR (dle smluvního kurzu), kde je uvedena cena zboží a výše přepravného.
 3. Základní přepravné činí pro jednotlivé objednávky 10,90 EUR. Pokud je objednáno výrobků více a/nebo je přesáhnuta limitní hmotnost pro výše uvedenou cenu přepravy, vyhrazuje si Prodávající právo cenu přepravného sjednat individuálně.
 4. Zboží i přepravné lze zaplatit převodním příkazem předem na účet Prodávajícího u Tatrabanky Bratislava. Poté je zboží  na základě aviza příchozí platby neprodleně odesláno na adresu Kupujícího
 5. Zboží lze zaslat na dobírku, tj. je zaplaceno řidiči při převzetí zboží v hotovosti ( příp. PK).  V tom případě se připočte k ceně zboží doběrečné.

Co je nové. Nebo zajímavé?

Vypěstujte si bohatou květinovou výzdobu v závěsných truhlících

Vypěstujte si bohatou květinovou výzdobu v závěsných truhlících

Zkrášlete si balkónové zábradlí nebo plot své zahrady záplavou pestrobarevných letniček v závěsných truhlících. K pěstitelským úspěchům postačí trocha pravidelné péče a správně zvolený truhlík na balkon, v němž budou mít vaše rostliny dostatek místa a optimální vláhu.

Číst více
Jak pěstovat okrasné a užitkové rostliny na malém prostoru? V pyramidových truhlících!

Jak pěstovat okrasné a užitkové rostliny na malém prostoru? V pyramidových truhlících!

Začínáte už přemýšlet o tom, co budete letos na jaře sázet? Pokud neustále zápolíte s nedostatkem místa na balkóně nebo na terase, vyzkoušejte pěstování v moderních pyramidových truhlících. Snadno v nich vytvoříte působivou květinovou výzdobu nebo jedlou zahrádku s bylinkami i nenáročnou zeleninou – a to vše na minimálním prostoru.

Číst více
Potěšte své hosty luxusním posezením v zahradní nábytkové sestavě Komodo

Potěšte své hosty luxusním posezením v zahradní nábytkové sestavě Komodo

O tom, jestli se k vám budou vaši hosté rádi vracet, rozhoduje především to, jak se u vás cítí. Dopřejte jim výjimečné pohodlí v designovém zahradním nábytku Komodo, který se stane elegantní ozdobou venkovního posezení vašeho hotelu, restaurace, lázní, wellness centra nebo firmy.

Číst více