Doprava zboží

Dodací lhůta je běžně do 2-3 pracovních dní nebo dle dohody. Přesný termín je Kupujícímu předem oznámen.

Způsoby doručení zboží

1. Zboží si můžete vyzvednout osobně v Tlumačově (Zlínsko), ulice Družstevní 902, PSČ 76362 v pracovní době PO–ČT 8:00–15:00, PÁ 8:00-14:00.

2. A) Pokud je v objednávce požadována doprava na dodací adresu určenou Kupujícím, pak Prodávající zajišťuje dopravu k odběrateli přímo na dodací adresu smluvním přepravcem GLS, WE|DO (dříve Úloženka), DPD (pro zboží, které je dodáváno v krabicích běžné velikosti) a TOPTRANS (pro výrobky, které jsou nadrozměrné nebo vyžadují doručení na paletě, např. sestavy nábytku, velké truhlíky a květináče, apod. ). Informace o předání zásilky přepravci a o dni doručování jsou zaslány e-mailem a SMS. Samozřejmostí je sledování pohybu zásilky, tzn. trackingu, prostřednictvím odkazu na internetu.

Cena dopravného k vám domů (platí pro standartní rozměry balíků dle pravidel zasilatelů GLS,WEDO,DPD nově i Zásilkovna)

 • zboží do 10 kg: 145 Kč, doběrečné 40 Kč
 • zboží do 20 kg: 200 Kč
 • zboží do 30 kg: 240 Kč
 • zboží do 40 kg: 400 Kč
 • Platí pro standartní velikosti balení, která se vejdou do přepravci deklarovaných limitů. Velmi často jsou ale rozměry produktů natolik větší, že je nutno počítat zásilku jako nadrozměr.

Co znamená nadrozměrná zásilka ?

 • Nadrozměrná zásilka je taková,  která nesmí překročit mezní parametry.
 • V praxi to znamená , že obvod nesmí překročit 3m a počítá se jako 2x výška +2x šířka + 1x délka balení a zároveň maximílní délka nesmí překročit 2 m
 • Pokud tedy zásilka spadá do kategorie nadrozměrného balíku, nebo zboží nelze poskládat do jednoho balíku a musí se zaslat ve více balících nebo na paletě/paletách, pak dopravné se může lišit od standartného výpočtu.

Cena přepravného velkých sestav nebo balíků závisí nejenom na hmotnosti a objemu, ale i na vzdálenosti, kam se zboží posílá. Tyto balíky jsou odesílány přes společnost Toptrans :

 • hmotnost 41–50 kg: 460 - 990 Kč,  lišit se může v závislosti na vzdálenosti místa doručení (viz. obchodní podmínky Toptrans)
 • hmotnost 51–70 kg: 760 - 1190 Kč, lišit se může v závislosti na vzdálenosti místa doručení (viz. obchodní podmínky Toptrans)
 • hmotnost 71–100 kg: 1 060 - 1420 Kč, lišit se může v závislosti na vzdálenosti místa doručení (viz. obchodní podmínky Toptrans)

Přepravné pro vybrané typy velkých stohovatelných lehátek je stanoveno pro každý případ samostatně. Orientačně je to částka 500 - 1200 Kč/ ks.

Při převzetí zboží od řidiče GLS lze zaplatit hotově i platební kartou. U přepravce Toptrans lze platit pouze v hotovosti- řidič nemá platební terminál.

2. B) Cenově výhodnější je vyzvednutí zboží přes výdejní místa WE|DO dříve Uloženka, Heureka Point a systému DPD ParcelShop. Nejbližší výdejní místo si můžete najít na odkazu https://www.wedo.cz

 • cena dopravy při vyzvednutí na odběrním místě Uloženka je 139 Kč, doběrečné 40 Kč.
 • cena dopravy při vyzvednutí na odběrním místě DPD ParcelShop je 155 Kč, doběrečné 40 Kč.
 • lze zajistit i dopravu formou balík na poštu / balík do ruky, ale tento způsob dopravy včetně ceny poskytneme na vyžádání. 

3. Zásilkovna : tato služba je určena pro opravdu rozměrově malé zboží. Hmotnost balíku nesmí překročit limit 5 kg a maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm nebo součet všech tří stran zásilky nepřekročí 120cm. Tyto limity Výdejních míst Zásilkovny splňují menší produkty jako jsou náhradní díly (např. víka pro odpadkové koše). Cena dopravy : 92,- Kč

Pokud je balík v hmotnostní kategorii  > 5kg a/nebo překročí předchozí limitní rozměry zásilky, pak je cena dopravy : 215,- Kč.

Při převzetí zboží na výdejních místech lze platit hotově nebo platební kartou. Pokud na pobočce platit kartou nelze, informaci dostanete při zpracování objednávky. Odběrní místo zvolíte a zadáte v průběhu tvorby objednávky. V případech, kdy víme, že zboží nelze kvůli nadrozměrné velikosti dodat přes odběrní místa, není možnost volby přepravy přes Výdejní místa funkční. Pokud objednáte více nebo mnohem více  produktů, je možné, že rozměry a hmotnost objednávky se již nevejde do povolených limitů Výdejních míst. Pak bude dopravné přepočítáno při kontrole objednávky a bude zaslána nová aktualizovaná nabídka, která bude odpovídat reálné objednávce.

Omezení velikostí produktů: některé výrobky, jako velké a rozměrné rozkládací či věžové sušáky, zahradní sety, zahradní lehátka, patří do kategorie velkorozměrových výrobků a jsou z přepravy přes Úloženku nebo DPD ParcelShop vyloučeny. Prosíme o pozorné čtení doplňkových textů u produktů, kde jsou možnosti volby dopravy uvedeny.

U vybraných produktů může být podmínka -  doprava zdarma. Tato podmínka platí na konkrétní produkt. Pokud si objednáte více produktů, kde jeden či více je s podmínkou "doprava zdarma" , a lze produkty vložit do jednoho obalu, pak doprava zdarma platí i na ostatní takto zabalené produkty. Pokud rozměry či tvary objednaných produktů nedovolují shromáždit v jednom obalu, pak na další obaly platí dopravné dle tarifu. Vzhledem k tomu, že redakční systém nedokáže vždy vyhodnotit rozměry spolu objednaných produktů, je nutno dopravu pro složitější případy řešit individuálně a může dojít k dopočítání dopravného.  

Jak budete informováni o možnosti vyzvednutí zboží na výdejním místě Uloženka nebo DPD ParcelShop?

 • Zákazník je informován SMS zprávou a e-mailem o tom, že jeho zásilka je připravena k převzetí. Na vyzvednutí je 7 dní (Uloženka) a 5 dní (DPD ParcelShop). Pro případ, že v uvedené době nejste schopni zásilku vyzvednout, lze sjednat on-line nebo telefonicky prodloužení termínu vyzvednutí.
 • Zásilku vyzvednete na základě informace o čísle objednávky, které obdržíte prostřednictvím SMS.
 • Úhradu zboží lze provést při převzetí zboží nebo lze zaplatit i předem na účet.

Doručení zboží na Slovensko

 1. Kupující zašle objednávku, ať již prostřednictvím přiloženého formuláře nebo e-mailem.
 2. Prodávající vystaví daňový doklad vyčíslený v EUR, kde je uvedena cena zboží a výše přepravného.
 3. Základní přepravné činí pro jednotlivé objednávky 10,90 EUR. Pokud je objednáno výrobků více a/nebo je přesáhnuta limitní hmotnost pro výše uvedenou cenu přepravy, vyhrazuje si Prodávající právo cenu přepravného sjednat individuálně.
 4. Zboží i přepravné je třeba zaplatit převodním příkazem předem a to platbou na účet Prodávajícího u slovenské banky, tj. Kupující platí pouze lokální poplatek, nejedná se o platbu mezinárodní.
 5. Zboží je na základě aviza příchozí platby neprodleně odesláno na adresu Kupujícího.

Na balení zboží osobně dohlížíme.

U vybraných produktů je doprava zdarma.

Na vrácení zboží máte 14 dní.

Veškeré produkty máme vždy skladem.

U nás platíte bezpečně i kartou. GoPay.

Co je nové. Nebo zajímavé?
Potřebujete nákupní tašku na kolečkách, která bude jako ušitá na míru právě pro vás? Jste už unavení z nekonečného vybírání ideální tašky a z nevyhovujících kompromisů? Představujeme vám kvalitní a promyšlenou nákupní tašku Ivar, u níž si zvolíte podvozek, který vyhovuje právě vašim potřebám.Číst dále
V jednoduchosti je krása. A pokud je navíc ona jednoduchost obohacena o kvalitu a variabilnost, srdce minimalisty přímo plesá. O čem že je řeč? O efektivním vysokozátěžovém zahradním nábytku z kolekce Doga italského výrobce Nardi. Na našem e-shopu vám nabízíme toto příjemné a kvalitní posezení z...Číst dále
Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602 779 705, 602 742 922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE