Nejčastější otázky

Za jakou dobu mám zboží doma?

Záleží na vámi zvoleném typu dopravy:

Zásilková služba GLS = přímo domů

Zboží pro vás odesíláme do druhého dne. Od té doby to zásilce trvá 1 pracovní den, než se dostane do vašich rukou. Obvyklá doba dopravy zboží jsou tedy 2 pracovní dny.

Výdejní místa Uloženka, ParcelShop (DPD), Zásilkovna

U tohoto způsobu dodání si pro zboží dojdete na Výdejní místo, které bývá velmi často v centru velkých měst, v prodejnách v centru měst nebo i v nákupních centrech. Jsou to místa dobře dosažitelná a často navštěvovaná. Vzhledem k tomu, že si z výdejního místa zboží sami přivezete domů, tak je i přepravné výhodnější. Je vždy nutno porovnat, zda úspora, kterou získám tím, že si zboží vyzvednu, vyváží to, že musíte pro zboží zajíždět na výdejní místo. Platí to zejména u velkých balíků. Vaši objednávku předáme nejpozději následující pracovní den na vámi zvolené výdejní místo. Zde jsou zásilky uloženy po dobu 7 dní (objednáte-li přes službu Uloženka) nebo 5 dní (objednáte-li přes službu DPD). Aktuální seznam výdejních míst najdete zde. Zásilkovna je určena jen pro opravdu malé balíčky, takže se nedivte, že u mnoha našich produktů je tato služba neaktivní.

Slovensko

Zásilkovou službou k vám zboží dorazí do třech pracovních dní. 

Jak se dozvím konkrétní datum doručení?

Přesné datum doručení vašeho balíčku vám přijde v e-mailu a SMS, které obdržíte od přepravce. První zpráva vás informuje o předání zboží přepravci, další zpráva obsahuje konkrétní termín doručení a kontakt na řidiče v případě doručování domů přes GLS. Pokud objednáváte doručení přes Výdejní místo, obdržíte SMS zprávu a e-mail o možnosti vyzvednutí zboží z tohoto místa. Vždy máte přehled, kde se vaše zboží právě nachází.

Mohu si zboží vyzvednout osobně na prodejně v Tlumačově?

Ano, zboží lze vyzvednout osobně na naší provozovně v pracovních dnech PO–PÁ v době 8:00–15:00 h. Více informací včetně mapky, jak se k nám dostanete, najdete zde.

Co když si objednám zboží, a to mi nebude vyhovovat?

Žádný problém. Na vrácení zboží bez udání důvodu máte 14 dní.  

Chci doručené zboží vrátit. Ale nevím, jak na to?

Kontaktujte nás a my s vámi probereme způsob vrácení zboží. Zboží zase dobře zabalte a nezapomeňte do balíku přidat vyplněný formulář o odstoupení od Kupní smlouvy, který najdete na webových stránkách. Pokud jste obdrželi zboží prostřednictvím Výdejního místa Uloženka, ParcelShop, můžete zboží přinést na toto místo a vrácení se uskuteční přes ně. Hned, jak se nám zboží vrátí, budeme vás informovat e-mailem. 

Vrátil/a jsem zboží, kdy mi vrátíte peníze?

Hned, jak obdržíme zboží zpět, dáme vám vědět e-mailem. Vrácenou částku pak můžete na svém bankovním účtu čekat do 10 pracovních dní. 

Zboží přišlo v balíku, obal sice nebyl nijak evidentně poškozen, ale zboží po vybalení ano. Co mám dělat?  

V tomto případě nás neprodleně kontaktujte telefonicky (PO–PÁ 7:30–15:00), příp. e-mailem (mimo pracovní dobu). Projdeme váš konkrétní případ a zašleme zboží nové. Záležitost si vyřešíme s přepravcem sami, nebudeme vás s tím obtěžovat. Pomůže nám fotka poškozeného zboží, pořízená třeba vaším mobilním telefonem. 

Na balení zboží osobně dohlížíme.

U vybraných produktů je doprava zdarma.

Je-li zboží skladem, dodáváme do dvou dnů. Na vrácení zboží máte 14 dní.

Všechny naše produkty mají minimálně dvouletou záruku.

U nás platíte bezpečně kartou i dobírkou.

Co je nové. Nebo zajímavé?
Zkrášlete si balkónové zábradlí nebo plot své zahrady záplavou pestrobarevných letniček v závěsných truhlících. K pěstitelským úspěchům postačí trocha pravidelné péče a správně zvolený truhlík na balkon, v němž budou mít vaše rostliny dostatek místa a optimální vláhu.Číst dále
O tom, jestli se k vám budou vaši hosté rádi vracet, rozhoduje především to, jak se u vás cítí. Dopřejte jim výjimečné pohodlí v designovém zahradním nábytku Komodo, který se stane elegantní ozdobou venkovního posezení vašeho hotelu, restaurace, lázní, wellness centra nebo firmy. Číst dále
Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602779705, 602742922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE