zdarma Sleva -25%

Nákupní vozík na kolečkách Go Fun 48 l

Nová koncepce pojízdného vozíku navržená tak, aby pomáhala mobilitě uživatelů

2 900 Kč 2 175 Kč
Detail
Sleva -10%

Taška Verona s trojkolečky do schodů 50 l

Taška se 3 bočními kolečky, které umožňují snazší vytažení nákupů

1 250 Kč 1 125 Kč
Detail
Sleva -40%

Židle Elba Wicker Caffe 53 × 48 × 85 cm

Vysokozátěžová, stabilní a lehká přenosná židle bez područek

650 Kč 390 Kč
Detail

  Kdo by neměl rád slevy? Nakupujte levněji i vy! Sledujte dlouhodobě naši výhodnou nabídku slevových, věrnostních a dalších akcí, kterou pro vás pravidelně aktualizujeme, a ušetřete poplatek za dopravu nebo i více než polovinu ceny vybraného zboží.

  POSLEDNÍ KUSY ZA VÝHODNĚJŠÍ CENU

  Za akční ceny vám nabízíme především výrobky ze starších modelových řad, které aktuálně doprodáváme nebo kterých máme na skladě již jen několik posledních kusů. Výhodně tak v našem e-shopu pořídíte například starší modely kvalitních nákupních tašek na kolečkách nebo sušáků na prádlo. Za mimořádně výhodné ceny pravidelně vyprodáváme i sezónní zboží, jako je zahradní nábytek, květináče, truhlíky a další doplňky na zahradu.

  STEJNÁ KVALITA, LEPŠÍ CENA

  Zároveň se při nákupu zlevněného a akčního zboží rozhodně nemusíte obávat, že byste kupovali „zajíce v pytli“. Na zboží poskytujeme slevy, aniž byste kupovali méně kvalitní výrobek. Je-li na vybrané zboží poskytnuta sleva z důvodu poškozeného zboží nebo jeho obalu, na tuto vadu vás jasně a zcela zřetelně upozorňujeme v popisku zboží. Zároveň se v popisku dozvíte také rozsah vady a to, zda a jakým způsobem tato skutečnost ovlivňuje funkčnost výrobku.

  DOPRAVA ZDARMA NA CELOU OBJEDNÁVKU

  U některých výrobků nabízíme v rámci slevové akce dopravu zdarma. Pokud navíc v našem e-shopu natrefíte na speciální akční dny, poskytneme vám dopravu zdarma na celou objednávku, kterou v našem e-shopu vytvoříte.

  SLEDUJTE NAŠI AKČNÍ NABÍDKU

  Co získáte, pokud budete slevovou a akční nabídku na webu našeho e-shopu pravidelně sledovat?

  ·        Možnost zakoupit zboží za výhodnější cenu.

  ·        Dosáhnete na kvalitní výrobek, který je obvykle nabízen podstatně dráž a který byste si za jiných okolností nevybrali.

  ·        Ušetříte finanční prostředky, za které si můžete pořídit další kvalitní produkty z naší široké nabídky.

  ·        Získáte dopravu zdarma na vybrané výrobky, nebo na celou objednávku.

  Nakupovat u nás se tedy rozhodně vyplatí!

  RÁDI VÁM S VÝBĚREM ZBOŽÍ PORADÍME

  Záleží nám na vaší spokojenosti. Pokud se s námi proto před samotným uskutečněním nákupu akčního zboží či výrobků z běžné nabídky potřebujete poradit, neváhejte nám zavolat na naši kontaktní linku. Stejně tak si vybrané zboží můžete osobně prohlédnout v naší vzorkovně v Tlumačově, kde najdete veškeré zboží, které máme vystaveno v našem e-shopu.