Přijeďte si své oblíbené produkty vybrat do Tlumačova

Přijeďte si své oblíbené produkty vybrat do Tlumačova

Zaujalo vás zboží z našeho e-shopu, ale nechce se vám platit poštovné? Nebo se bojíte, že koupíte „zajíce v pytli“ a máte chuť si vše „naživo“ prohlédnout? Vydejte se za námi do Tlumačova! Vybrané zboží si u nás můžete ihned zakoupit, nebo si v klidu prohlédnout veškerý náš sortiment třeba nad šálkem dobré kávy, kterou vám rádi připravíme.

Co všechno u nás najdete?

V našem show-roomu si prohlédnete celou nabídku, kterou inzerujeme v našem e-shopu. Veškeré produkty pro váš dům, byt i zahradu, které nabízíme on-line, máme v Tlumačově skladem. Zboží si u nás můžete nejen prohlédnout, ale také ihned zakoupit. Svůj nákup pak můžete na místě uhradit buď hotově, nebo platební kartou.

Taška na kolečkách

 Nechejte si od nás poradit při výběru pojízdné nákupní tašky

Náš e-shop IdeaDomov se specializuje především na kvalitní nákupní tašky na kolečkách od prověřených evropských výrobců. Rádi vám s výběrem tašky, která bude vyhovovat vašim přáním, potřebám i výšce vaší postavy, poradíme. Protože si u nás můžete veškeré modely vyzkoušet, budete mít jistotu, že si zvolíte tašku s vhodnou délkou madla, se kterou se vám bude dobře manipulovat. Ve vzorkovně vám rádi předvedeme:

  • jak si můžete tašku vyzkoušet při cestě do schodů,
  • jak nastavíte madlo u tašek s posuvným madlem,
  • jak fungují háčky a další úchytné systémy u tašek, které lze připevnit na nákupní vozík,
  • nebo jak můžete odepnout textilní část tašek, jejichž konstrukci lze využít jako samostatný vozík na přepravu nákladu. 

 

Zahradní posezení

Vše pro vaše pohodlné zahradní posezení

V naší provozovně najdete i kvalitní zahradní nábytek, který vyniká svou praktičností a pohodlností. Přijďte si vybrat odpočinkové lehátko nebo si vyzkoušet, na které z našich židlí a lavic se vám bude nejlépe sedět. Rádi vám ukážeme také naše kulaté, oválné i obdélníkové zahradní stoly a odkládací stolky. 

Protože nám záleží na tom, abyste si pohody na svém novém zahradním posezení opravdu užili, můžete si přikoupit podsedáky, podušky a polstry na zahradní židle a lehátka. 

Pobyt na zahradě vám určitě zpříjemní i květiny z našich květináčů a truhlíků, u kterých si můžete vybrat ze závěsných, samozavlažovacích či mrazuvzdorných modelů. Kromě samostatných květináčů a truhlíků nabízíme i jejich sestavy, se kterými i na omezeném prostoru dosáhnete velmi snadno působivé květinové výzdoby.

Chytré řešení pro každou domácnost

Chybí vám praktický pomocník do domácnosti? Porozhlédněte se v našem show-roomu v Tlumačově a vyberte si: 

Mapa IdeaDomov Tlumačov

Jak se k nám dostanete?

V Tlumačově nás najdete na adrese Družstevní 902, v areálu bývalého JZD.

Plánujete k nám přijet autem? Pak vás určitě potěší, že můžete přímo před naší provozovnou pohodlně a zadarmo zaparkovat.

Snadno se k nám dostanete také veřejnou dopravou – pěší cesta z vlakového nádraží vám zabere méně než 10 minut a z autobusových zastávek v Tlumačově u nás budete přibližně za 15 minut.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Otevřeno pro vás máme každý všední den od 8:00 do 15:00. Vyhovovalo by vám více, kdybyste se u nás mohli zastavit v podvečer nebo o víkendu? Zavolejte nám na telefonní číslo 602 779 705 a my vám rádi vyjdeme vstříc. Domluvíme se s vámi na individuální návštěvě mimo běžnou otevírací dobu a svůj nákup si tak budete moci užít v době, kdy se vám to nejvíce hodí. 

Těšíme se na vás!

Vzorkovna Tlumačov

zpět