Nákupní taška na kolečkách WeGo aneb Konec Pyrrhovým nákupům v Čechách

Nákupní taška na kolečkách WeGo aneb Konec Pyrrhovým nákupům v Čechách

Ne každý má běžně pro nakupování k dispozici auto. A jízda taxíkem útratu v obchodě také o dost prodraží. Naštěstí však existuje praktické, skladné a cenově dostupné řešení, které je jako stvořené pro větší nákupy – vozík, do kterého se vám vejde vše, co potřebujete. 

Nákup jako v bavlnce

Zapomeňte na vše, co víte o nákupních taškách – o jejich malé nosnosti, nepříjemné manipulaci, obtížnosti uložit do nich objemnější položky i náročném nošení. Seznamte se s nákupní taškou na kolečkách WeGo. Připomíná vám dětský kočárek? Není divu. Její španělský výrobce se totiž nechal inspirovat právě praktičností a elegancí moderních kočárků. 

Nákupní taška na kolečkách WeGo je originální přepravní vozík s velmi praktickým tvarovým řešením, který vám umožní snadné vkládání i následnou manipulaci dokonce i s velkými předměty, jež se do běžné tašky nevejdou. S celkovým objemem 50 litrů a nosností 20 kilogramů se při jeho naplňování rozhodně nemusíte držet zkrátka. Vyrazit tak můžete i na velký nákup, aniž byste se museli obávat nepříjemností u pokladny.

Taška WeGoKvalitní provedení, snadná údržba

Taška WeGo vás příjemně překvapí nejen tím, kolik se toho do ní vejde, ale také mnoha promyšlenými detaily. Vnitřní polyesterový vak totiž můžete z vnějšího vaku připevněného na hliníkovém rámu kdykoliv jednoduše odepnout a vyprat. Nemusíte se tak na cestě za nákupy obávat ani drobných nehod nebo nepříznivého počasí.

Horní díl vaku je navíc vybaven skladným textilním tunelem, kterým v případě potřeby nákupní vozík v cuku letu nadstavíte. Prostor nákupní tašky tak zvýšíte až o 20 cm a utažením šňůrek se postaráte o to, aby bylo vše v dokonalém bezpečí. 

Bát se nemusíte dokonce ani deště. Průhledný ochranný kryt, který je běžně uložený v zadní kapse vozíku, vám poslouží jako praktická pláštěnka a váš nákup je během chvilky zase v bezpečí.

Mít o pár koleček navíc se vyplatí

Tajemství odolnosti i snadné manipulace nákupní tašky na kolečkách WeGo tkví v konstrukci z lehkého hliníku. Ta je pevná a zároveň sklopná a skládací, díky čemuž se s vozíkem snadno manipuluje a doma vám nikdy nebude překážet. 

Bezproblémovou přepravu i těžšího nákupu pak zajistí dostatečně velká kolečka potažená pryží. V zadní části jsou umístěna dvě kolečka o průměru 15 cm, vepředu čtyři otočná kolečka s průměrem 13 cm. Především brzy ráno či po setmění oceníte na bocích umístěné bezpečnostní odrazky, nastavitelná polstrovaná rukojeť zase přijde vhod při každé delší cestě.

Konec rozporuplným pocitům

Nechcete si nechat ujít výhodnou nabídku, na kterou jste v obchodě narazili? Smutek z toho, že jste si z regálu nemohli vzít to, co byste si tak rádi koupili, jen proto, že byste se zkrátka neměli jak dostat domů, je nyní minulostí. 

Ať už máte obchod jen pár metrů od domu, nebo cestujete s nákupní taškou přes celé město, s pojízdným vozíkem WeGo nemusíte přemýšlet nad tím, které zboží při nákupu upřednostníte. Stačí si vybrat některou ze tří barevných variant – šedé, džínově modré, nebo červené – a můžete vyrazit na nákup bez kompromisů. 

Ekonomická varianta pro pohodlné nakupování

Láká vás příjemné nakupování s taškou na kolečkách, ale vozík WeGo je pro vás příliš velký luxus? Vyzkoušejte ekonomičtější alternativu v podobě nákupní tašky na kolečkách WeGo Basic. Ta je stejně bytelná, vyrobena rovněž z kvalitního lehkého hliníku a osazena šesti robustními kolečky. A s výjimkou ochranného vrchního krytu a bočních síťovaných kapes je vybavena dokonce i stejnými vychytávkami. Na jejím pořízení však oproti dražší variantě WeGo výrazně ušetříte.

Pořád to ještě není ono?

Zaujaly vás pojízdné nákupní tašky, ale rádi byste se ještě poohlédli po něčem jiném? Prohlédněte si kompletní nabídku našich kočárkových nákupních tašek. V našem e-shopu najdete také nákupní tašku PlayCARE Playmarket nebo tašku na kolečkách Go Fun.

zpět