Dokonalá univerzální nákupní taška na kolečkách, která splní všechny vaše potřeby

Dokonalá univerzální nákupní taška na kolečkách, která splní všechny vaše potřeby

 

Co všechno by měla splňovat vaše ideální nákupní taška na kolečkách? Měla by mít dostatečný objem, výškově nastavitelné madlo, bezpečnostní prvky a ideálně i samostatnou termokapsu na uchování chlazených potravin? Tak právě těmito výhodami disponuje textilní bag, ke kterému si můžete opatřit hned několik typů podvozků.

Kvalitní provedení, praktická termokapsa

Univerzální taška pro každodenní používání, kterou lze používat se čtyřmi typy podvozků, je vyrobena z kvalitního pevného a voděodolného materiálu. Celá taška je do poslední součástky vyrobena v Německu. Taška je určená pro přepravu nákupů do 44 litrů o váze až 50 kg. Horní otvor tašky se uzavírá zipem, který poté překryjete pevnou klopou. Taška disponuje velkou kapsou, vnitřní kapsou na doklady a samostatnou boční kapsou na noviny. Přední čtyřlitrová uzavíratelná termokapsa na zip je připravena pro přepravu chlazených či mražených potravin.

Po stranách je taška německého výrobce Andersen opatřena bezpečnostními odrazkami, díky kterým vás bude vidět i za tmy nebo nepříznivého počasí. Textilní bag připevníte k vybranému podvozku pomocí dvou textilních pásů na suchý zip. Díky pevným popruhům se taška snadno přenáší, i když zrovna není na podvozku s kolečky. Samostatný bag nabízíme v antracitové či modré barvě.

Quattro Shopper Ivar s výškově nastavitelným madlem

Varianta tašky Quattro Shopper Ivar je opatřena podvozkem se čtyřmi kolečky o průměru 15 a 20 cm. Tašku můžete táhnout za sebou, nebo ji tlačit před sebou jako kočárek. Jste-li vyšší postavy, oceníte také výškově nastavitelné madlo, které snadno a plynule vysunete až do výšky 117 cm. Přestože je konstrukce tašky dostatečně bytelná, váží pouhých 2,8 kg, s taškou pak 3,8 kg.

Taška Quattro Shopper Ivar

Royal Shopper Ivar pro pohodlnou chůzi do schodů

Překonáváte při své cestě za nákupy mnoho překážek? Pak je právě pro vás skvělou variantou nákupní taška Royal Shopper Ivar, do schodů. Její hliníkový nosný podvozek je totiž opatřen bočními otočnými trojkolečky o průměru 13 cm pro snadný výstup do schodů. Kromě toho je taška dokonale připravena pro velkou zátěž a jízdu v náročném terénu. Sklopné madlo vytáhnete až do výšky 107 cm, což ocení hlavně její uživatelé s vyšší postavou. Tašku lze navíc při nakupování pohodlně zavěsit i na nákupní vozík.

Royal Shopper Ivar pro chůzi do schodů

Když po cestě potřebujete odpočívat

Je vaším problémem potřeba častého odpočinku? Zapomeňte na neustálé vyhlížení laviček. S taškou Komfort se sedátkem Ivar už pro vás žádná cesta nebude příliš nepohodlná. Ocelová konstrukce se dvěma kolečky o průměru 20 cm je totiž vybavena praktickým sedátkem, které si kdykoliv jednoduše sklopíte.

Pokud navíc odejmete z konstrukce textilní tašku, poslouží vám podvozek i pro přepravu těžkých přepravek a dalších předmětů. Sklápěcí rukojeť lze nastavit do výšky až 103 cm od země. Pevná konstrukce se sedátkem je o něco těžší než její jednodušší sourozenci. Konstrukce bez tašky váží 4,3 kg, s taškou 5,3 kg.

Taška Komfort se sedátkem Ivar

Konstrukce s nejlepšími kolečky na trhu

Chcete si být za všech okolností jistí, že vaše taška na kolečkách skutečně vydrží i nadstandardní zátěž a jízdu v náročném terénu? Pak pro vás máme tašku Royal Shopper Ivar s koly s kuličkovými ložisky. Hliníkový nosný podvozek umožňuje snadnou manipulaci a zvládne i velmi obtížné podmínky. Taška spolu s konstrukcí přesto zůstává příjemně lehká. Konstrukce váží pouhých 2,6 kg, s prázdnou taškou pak povezete na kolečkách zátěž o váze 3,6 kg. Sklopné madlo vytáhnete do výšky až 107 cm a tašku snadno zavěsíte i na nákupní vozík.

Taška Royal Shopper Ivar

Splní vaše vysoké nároky. Stačí si vybrat!

Ať už jsou vaše preference jakékoliv, odolný a promyšlený textilní bag v kombinaci s jedním ze čtyř perfektních podvozků vyhoví všem vašim přáním. Německý výrobce Andersen se se svými výrobky řadí do vysoké kvalitativní třídy. Pro své výrobky používá výhradně kvalitní materiály a při výrobě v Německu tašky prochází také důkladnou kontrolou. A pokud se na tašce přece jenom něco pokazí, kdykoliv u nás snadno dokoupíte i náhradní díly, nebo vám nabídneme plnohodnotný servis.

zpět