Nakupujte pohodlně: objevte tašku na kolečkách

Nakupujte pohodlně: objevte tašku na kolečkách

Na trhu s taškami na kolečkách existuje celá řada méně, či více kvalitních produktů. Jak se v nich rychle zorientovat? A jak vybrat tu správnou, aby vaše investice nepřišla vniveč? Zpříjemněte si každodenní povinnosti a vyberte si takovou tašku na kolečkách, se kterou se budete na nakupování těšit.

Lehká konstrukce a promyšlený prostor pro nákup

Ačkoliv jsou pojízdné tašky oblíbené především mezi seniory, jejich výhody ocení každý, komu záleží na svém zdraví i pohodlí. Velké tašky s kolečky nabízejí dostatečný vnitřní prostor i pro přepravu objemnějšího rodinného nákupu. V případě kvalitních a promyšlených tašek se však ani v takovémto případě nenadřete. 

Váha samotné kvalitní tašky s lehkou hliníkovou konstrukcí pohybuje pouze kolem 3 kg. Textilní část pojízdných tašek je vyrobena z nepromokavého materiálu, takže s nimi můžete bez obav vyrazit na nákup i za deště nebo když zrovna sněží. 

Zatímco tašky s nižší nosností a s jednoduchým vnitřním uspořádáním jsou vhodné zejména pro menší nákupy a nenáročné zákazníky, při nakupování pro vícečlennou rodinu oceníte výhody objemnějších tašek s bočními kapsami, vnitřními přihrádkami, kapsou na časopisy a noviny a především s vyšší nosností. Pokud často nakupujete ve vzdálenějších obchodech nebo jezdíte na nákupy městskou hromadnou dopravou, přijdou vám vhod tašky s praktickými termokapsami, ve kterých bezpečně dopravíte domů i mražené a chlazené potraviny.

Nákupní taška na kolečkách

Není madlo jako madlo

Každá taška na kolečkách je opatřena bytelným madlem, které obdobně jako kvalitní kolečka plní svou nenahraditelnou funkci. Obecně tedy platí pravidlo, že čím promyšlenější a kvalitnější je konstrukce madla, tím snazší je jakákoliv manipulace s taškou. Pokud si navíc vyberete model nákupní tašky s plynule nastavitelnou výškou madla, předejdete bolestem zad a zbytečnému zatěžování rukou.

Nastavitelné madlo oceníte také v případě jízdy do schodů nebo po nerovném terénu, kdy se vám bude s taškou na kolečkách mnohem lépe manipulovat, když její madlo zkrátíte.

Tašky na kolečkách s nastavitelným madlem jsou mimořádně vhodné pro použití v domácnostech, kde tašku využívá pokaždé někdo jiný. Ocení ji ale i příbuzní, kteří občas s nákupem pomáhají starším osobám ve své rodině.

Kam s taškou během nakupování? Na vozík!

Přemýšlíte, kam tašku umístit ve chvíli, kdy nakupujete? Chcete-li mít během nakupování volné ruce a zároveň nechcete, aby vám taška zbytečně zabírala místo v nákupním vozíku, zvolte si takový model, který lze na vozík zavěsit pomocí úchytu nebo k tomu určených háčků. Během nakupování tak budete mít vaši pojízdnou nákupní tašku neustále pod kontrolou a u pokladny do ní snadno a rychle vložíte zaplacené zboží. 

Skládací taška: snadná přeprava i skladování

Výrobci nákupních tašek na kolečkách se snaží svým zákazníkům usnadnit nejen nákup samotný a jeho přepravu. Myslí také na to, aby taška nezabírala zbytečné místo v době, kdy ji zrovna nikdo nepoužívá.

 

Taška s trojkolečky


S nákupem do schodů: pohodlně s trojkolečky

Svůj nákup nemusíte poponášet v ruce ani v případě, kdy na vaší cestě do obchodu nebo domů překonáváte různé překážky. Kromě tašky s velkými koly vám při překonávání schodů, obrubníků, zvýšených prahů a dalších překážek výborně poslouží taška se dvěma trojitými kolečky. Zatímco během jízdy po rovném povrchu se země dotýkají vždy pouze dvě ze tří spojených koleček, při nájezdu na schod se trojkolečko samovolně plynule pootočí, což vám umožní tašku dál vézt namísto toho, abyste ji museli zvedat. 

Tašku s trojkolečky ocení nejen senioři, pro něž je poponášení těžkých nákladů náročné, ale i každý, kdo bydlí v bytě, často nakupuje v menších obchodech, které nejsou bezbariérové, nebo jezdí na nákupy veřejnou dopravou.

Nakupujte pohodlně a šetrně

Nechejte auto doma a dovezte si v textilní tašce na kolečkách svůj nákup snadno a pohodlně, kamkoliv potřebujete. Nakupování tak zvládnete bez zbytečného stresu – a navíc šetrně nejen ke svým zádům a rukám, ale i k životnímu prostředí.

zpět