Pohodlné variabilní křeslo pro chvíle na čerstvém vzduchu

Pohodlné variabilní křeslo pro chvíle na čerstvém vzduchu

Dostatečně široké, kvalitně provedené, s nastavitelnou a vysokou zádovou opěrkou a dokonce s možností jej proměnit na houpací variantu – křeslo Folio italské značky Nardi má všechno, co jste si přáli. A přesto zůstává skladné a nedává prostor žádným kompromisům.

Novinka, která vám učaruje

Zahradních židlí a křesílek už jste nejspíš viděli spoustu. Ne každé zahradní vybavení ale disponuje tolika zajímavými vlastnostmi jako právě křeslo Folio. A co že je na něm tak úchvatného?

Elegantní a moderní křeslo je vybaveno nadstandardní zádovou opěrkou, kterou lze pomocí spínače pod pevnými područkami polohovat do dvou pozic. Kvalitní kompozitní materiál zajistí dostatečnou odolnost všech částí křesílka a jeho životnost po mnoho let. Křeslo Folio s maximální nosností až 200 kg se hodí jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití včetně náročných a zátěžových provozů s přístupem veřejnosti.

Kromě toho je křeslo vybaveno protiskluzovými koncovkami, které se postarají o vaši bezpečnost na každém druhu povrchu. A v neposlední řadě vás jistě potěší také to, že zahradní křeslo Folio se vyrábí v Itálii ze 100% recyklovatelného materiálu.

Houpací křeslo FolioPolohovací a houpací křeslo v jednom

To ale není všechno. Co vás naprosto ohromí, není jen bytelnost a odolnost křesla, ale především jeho variabilnost. Stabilní polohovací křeslo totiž jednoduše doplníte odnímatelnými ližinami a váš odpočinek v tu ránu dostane zcela nový rozměr. Z běžného křesílka se totiž stane polohovatelné houpací křeslo.

Pohodlí až na prvním místě

Křeslo i ližiny si můžete vybrat hned ve čtyřech efektních barevných provedeních. Pro pohodlné sezení doplníte křeslo kvalitními textilními polstry Folio v jednom ze dvou kvalitativních provedeních materiálu (Acrilic nebo Comfort) a váš odpočinek může začít.

Anebo ne? K dokonalosti mu možná přece jen ještě něco schází. Chtělo by to něco pod nohy? Není problém! Stačí křeslo Folio doplnit o stylovou podnož Poggio ve stejném materiálovém i barevném provedení jako samotné křeslo, kterou navíc můžete použít také jako odkládací stolek.

Dokonalý zahradní společník pro plnohodnotný odpočinek

Máte vše, co potřebujete? Křeslo Folio s polohovací zádovou opěrkou v kombinaci s ližinami, kvalitním polstrem a pohotovostním stolečkem se stane vaším nerozlučným přítelem pro příjemné posezení na zahradě, u bazénu či na terase během nadcházejících slunečných dní.

zpět