Vysokozátěžový zahradní nábytek Doga: Dokonalé posezení pro rychlou ranní kávu i zasloužený odpočinek

Vysokozátěžový zahradní nábytek Doga: Dokonalé posezení pro rychlou ranní kávu i zasloužený odpočinek

 

Zahradní nábytek z kolekce Doga je skvělou volbou pro vnitřní i venkovní použití. Nádherně se vyjímá na ulici jako součást příjemného letního posezení v kavárně, parádu vám ale udělá i na terase, malém balkónu nebo třeba u bazénu.

Je libo praktičnost, nebo pohodlí?

Vybrat si právě takový zahradní nábytek, který nejlépe vyhoví vašim potřebám, to je základem úspěchu. Nábytek z kolekce Doga vám vyjde vstříc dokonce i v případě, kdy se vaše představy o pohodlném zahradním posezení v rámci rodiny liší. Z kolekce kvalitního plastového nábytku si totiž můžete sestavit právě takovou kombinaci prvků, která bude vyhovovat všem členům vaší domácnosti.

Křesílko Bistrot si zamilujete pro jeho jednoduchost a skladnost. Nebudou vám u něj překážet područky a na malém balkónu či ve stísněných prostorech vám nezabere ani kousek místa navíc. Skvěle se tak hodí do všech prostor, kde se každý centimetr počítá.

Křesílka Doga Armchair a Doga Relax jsou v pohodlí, které vám poskytnou, o stupínek dál. Na rozdíl od křesílka Bistrot jsou totiž vybaveny područkami. Plastové křesílko Doga Armchair je koncipováno jako prostorná a pohodlná jídelní židle o šířce 60 cm a výšce sedací části 64,5 cm. Pokud si však potrpíte na skutečné pohodlí a ve svém zahradním křesílku chcete především odpočívat, pak sáhněte raději po křesílku Doga Relax. Se svou šířkou 70 cm a níže položeným sedákem ve výšce 41,5 cm vám totiž Doga Relax poskytne maximální pohodlí.

Zahradní nábytek Doga

Malý stolek pro velké pohodáře

Jenže co by to bylo za pohodlí, kdybyste neměli kam odložit šálek dobré kávy, sklenici vína nebo třeba rozečtenou knížku? Křesílka Doga můžete kombinovat s různými typy stolů z dalších kolekcí. Pro každodenní použití vám ale skvěle poslouží stylový stoleček Doga. Stolek o průměru 50 cm, výšce 40 cm a váhou 2,5 kg je dostatečně prostorný a stabilní. Přesto nezabere více místa, než je nezbytně nutné. 

Kvalita až na prvním místě

Také si potrpíte na kvalitu? Nábytek z kolekce Doga italského výrobce Nardi je vyroben z kvalitního konstrukčního polypropylenu zpevněného skelným vláknem. Probarvení ve hmotě zajišťuje stálost barevného provedení. Nábytek navíc skvěle odolává i působení UV záření a atmosférickým vlivům. Použít ho tak můžete jak pod střechou, tak na otevřeném prostranství, a to bez ohledu na počasí či roční období.

Díky kvalitnímu provedení a vysoké nosnosti (až 200 kg) najde nábytek Doga uplatnění jak při běžném domácím použití, tak v náročných restauračních a hotelových provozech.

Zahradní nábytek Doga

Barvy, které vás dostanou

Narazili jste už mezi kolekcemi zahradních nábytků na spoustu zajímavých kousků, ale žádný se vám nehodil k prostředí, do kterého jej chcete zakomponovat? Nebo vám svou barvou zkrátka jen nepadl do oka? Pak vás jistě potěšíme! Zahradní nábytek z kolekce Doga včetně stolku nabízíme hned v osmi barevných provedeních v moderním stylu. Svůj zahradní nábytek tak můžete nakombinovat přesně podle svých představ.

Zahradní nábytek pro perfektní chvíle pohody

Kvalitní zahradní křesílka a stoleček máte vybrány, perfektní barvu také. Tak co víc si ještě přát? Snad už jen to, aby co nejdříve vykouklo sluníčko a vy jste mohli svůj nový zahradní nábytek co nejdříve pořádně využít.

zpět