Objevte univerzální pohodlné lehátko Atlantico

Lehátko Atlantico
Měkké, lehké, příjemné – právě taková je charakteristika lehátka, které splní všechny vaše představy o spokojeném odpočinku na zahradě nebo u bazénu. Toužíte po možnosti se pohodlně opřít a dopřát si zasloužené chvíle relaxace na čerstvém vzduchu? Představujeme vám přednosti zahradního lehátka Altantico.

Je před námi horké léto plné slunečných dnů. Máte na zahradě bazén? Co takhle si letos dopřát trochu pohody na dosah vodní hladiny? Nikým nerušené okamžiky plné klidu a pohody na vaší zahradě, nebo třeba na nedaleké pláži nemusí být pouhým snem. S dokonalým zahradním lehátkem se totiž takový sen může stát v okamžiku příjemnou skutečností.

Atlantico PortugalTrápíte se s výběrem?

Jenže když se řekne pohodlný odpočinek, možná vám na mysli vytane, že si už několikátou sezónu za sebou slibujete pořídit opravdu perfektní lehátko. Pokaždé to ale skončí na tom, že zabřednete do výběru ze stovek možností, až se nakonec rozhodnete, že je jednodušší výběr odložit na později.

Další sezóna se rychle blíží. Nenechte tentokrát nic náhodě. Poradíme vám, které lehátko splňuje všechny důležité předpoklady pro vaše pohodlí.

Vlastnosti praktického zahradního lehátka

Obecně platí, že nejuniverzálnější a nejlevnější variantou jsou plastová lehátka. Nemusíte se totiž příliš starat o jejich údržbu a když je zapomenete u bazénu na ostrém slunci nebo za deštivého počasí, nijak zvlášť jim to neublíží. Pamatujte ale na to, že není plast jako plast. Vybírejte proto pouze z kvalitních kousků, jejichž rám a přídavné komponenty jsou vyrobeny z dostatečně kvalitního a pevného materiálu.

Chcete-li si dopřát pohodlí, které budete mít za všech okolností rychle na dosah, volte plastové lehátko, které je opatřeno transpirační textilií. Vyhnete se tak vybírání samostatného polstru, u kterého vám navíc brzy začne vadit neustálá starost o jeho vytahování a uklízení. Lehátko vybavené transpirační textilií je obvykle lehké a velmi příjemné i při odpočinku v plavkách. Látka rychle osychá, a tak se hodí i do náročných provozů, jako jsou koupaliště, wellness centra nebo rekreační zóny.

A co dál? Dokonalé lehátko by samozřejmě mělo mít nastavitelnou zádovou opěrku a područky. Pokud navíc bude opatřeno kolečky pro snazší manipulaci, bude pro vás nejspíš přímo ideální volbou. Jenže pohodlí není to jediné, na čem u lehátek záleží. Jakmile totiž dojde v závěru dne nebo na konci sezóny na jejich skladování, u mnohých pohodlných lehátek zapláčete. Vybírejte proto lehátko, které je stohovatelné, skládací a v ideálním případě obojí.

Atlantico: klenot mezi lehátky

Ideál dokonalého lehátka už se vám nejspíš rýsuje před očima. Existuje ale na českém trhu takový dokonalý produkt? Máme pro vás skvělou zprávu: lehátko Atlantico splňuje všechny předpoklady pohodlného, snadno udržovatelného a bezpečného lehátka.

Rám lehátka Atlantico je vyroben z polypropylenového kompozitu zpevněného skelným vláknem. Zajišťuje tak nosnost až 200 kg a možnost použití i do náročných provozů s přístupem veřejnosti. Lehátko je opatřeno příjemnou, pružnou a rychleschnoucí transpirační textilií, která zvládne i nadměrnou zátěž a každodenní používání. Přitom zůstává pohodlná a měkká.

Lehátko Atlantico sklápěcí

Nastavitelné, skladné a variabilní

Zádová opěrka skládacího lehátka je nastavitelná do čtyř pozic, k lehátku si navíc můžete dokoupit i loketní područky, které zajistí pocit absolutního pohodlí. Lehátko Atlantico je opatřeno i kolečky, díky kterým ho v rychlosti jednoduše přemístíte třeba na druhou stranu své zahrady. A pokud vám pojezdy nevyhovují, snadno je vyměníte za protiskluzové koncovky.

Atlantico lehátko agaveLehátko vás potěší i na podzim, když venkovní teploty klesnou na méně komfortní hodnoty. Lehátko totiž jednoduše složíte do praktického tvaru nebo spolu s dalšími lehátky naskládáte na sebe a uskladníte na terase, v garáži, či kdekoliv jinde.

Vyberte si barvu, která bude vaší zahradě slušet

Zahradní lehátko Atlantico navíc snadno přizpůsobíte dalšímu vybavení své terasy či zahrady. Dostupné je totiž hned v několika barevných provedeních včetně různých kombinací barev rámu a látky. Hitem letošního léta je moderní barva tortora v kombinaci s potahem v pískové nebo agáve barvě.

Dopřejte si dokonalý odpočinek

O tom, zda si letošní léto na své zahradě dokonale užijete, můžete rozhodnout vy sami. Vytvořte ze své zahrady místo, kam se budete vždy těšit. Lehátko Atlantico vám pomůže vytvořit příjemnou atmosféru. Exteriér vašeho vkusně zařízeného domu totiž doplní a ozváštní. Vyzkoušejte lehátko Atlantico na vlastní kůži a přesvědčte se o jeho neocenitelných kvalitách.

Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602779705, 602742922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE