Pytle na odpad, transparent, 30 l, 65x54cm

Lehce parfemované náhradní pytle v roli po 20 ks. Pytle vhodné do všech typů
70 Kč
Detail

Barevný deklík pro koš Poker

Barevné náhradní vyklápěcí deklíky pro koše Poker na tříděný odpad.
98 Kč
Detail

I pytle na odpad jsou vyrobeny z plastu. U stojanů na pytle se sice bez plastového pomocníka jen tak neobejdete, pokud to ale s ekologií myslíte opravdu vážně, přesto se můžete pokusit jejich počet zredukovat. Jak na to? Vyberte si koš s vnitřními omyvatelnými nádobami, do kterých budete umísťovat tříděný odpad bez použití jakýchkoliv sáčků. Dojde-li pak k jejich znečištění, díky jejich přizpůsobenému povrchu stačí nádoby zkrátka jen jednoduše vyjmout, opláchnout a můžete je používat směle dál.

VÝHODY PYTLŮ NA ODPADKY

  • Velká část odpadkových pytlů se vyrábí z recyklovaných plastů.
  • Pytle jsou pevné a mají dostatečně velkou nosnost. Díky tomu není snadné je protrhnout nebo jinak poničit.
  • Jejich zpevněný lem se zdrhovací šňůrkou vám umožní pytel po vyjmutí z koše či ze stojanu pohodlně uzavřít.
  • Pytle na odpadky jsou částečně či plně recyklovatelné, a tak je po vytřídění odpadu můžete bez obav vhodit do kontejneru na plast.

PROCVIČTE SI BARVY

Chcete si třídění zjednodušit? Nebo prostě jen máte rádi důslednost? Vyberte si pytle, které jsou podle typu odpadu barevně rozlišené, jako je tomu u kontejnerů na tříděný odpad. Do žlutého sáčku tak budete vyhazovat plasty, do modrého papírový odpad, do zeleného přijde sklo a hnědou variantu využijete pro bio odpad.    
Barevné rozlišení sice není nezbytnost, bez které se neobejdete, vždy vám ale pomůže se snadno zorientovat a vést ke třídění odpadků i vaše děti. Ty se totiž pomocí veselých barev mnohem snáz naučí, kam který materiál patří. Třídění pro ně tak bude v budoucnu naprosto přirozenou samozřejmostí. A to jistě stojí za námahu!

JDE TO I BEZ BAREV

Vedle barevných pytlů jsou v našem e-shopu k dispozici také pytle transparentní. Ze 60 % je tvoří recyklovaný materiál a díky rozměrům 60 x 65 centimetrů se do nich vejde dostatečné množství odpadu. Jejich předností je průhlednost, díky které budete mít i bez barevného odlišení pytlů okamžitě jasno, jaký odpad do nich patří.
Ani tomuto typu pytlů samozřejmě nechybí zesílený horní lem, který lze po vyjmutí pytle z koše či ze stojanu pohodlně zavázat.