Potěšte své hosty luxusním posezením v zahradní nábytkové sestavě Komodo

Potěšte své hosty luxusním posezením v zahradní nábytkové sestavě Komodo

Zajistěte svým hostům perfektní služby, díky kterým si u vás budou připadat jako doma. Pohodlná křesílka a sedačky na vaší terase nebo zahrádce udělají dokonalý první dojem i na ty nejnáročnější klienty. Díky tomu budou příjemně naladěni ještě před tím, než jim přinesete první drink.

Sedací souprava s luxusním designem a ohromující variabilitou

Venkovní sedací souprava KomodoVenkovní pohovka Komodo vás na první pohled zaujme nápaditým designem područek i velkými polštáři, které přímo lákají k odpočinku. Sedačka si vás navíc okamžitě získá svou důmyslnou funkčností. Všech pět dílů sestavy totiž můžete libovolně kombinovat, otáčet a oddělovat. Tvar i velikost sedací plochy tak kdykoliv snadno přizpůsobíte okolnímu prostoru nebo akci, která ve vašem podniku probíhá.

Pořádáte pro své klienty školení nebo koncert ve venkovních prostorech? Pak jednotlivé díly sestavy Komodo snadno proměníte v samostatná křesílka, která vyskládáte do několika řad před pódium. V případě soukromé oslavy naopak jednotlivé části jednoduše spojíte do dvojic a umístíte podél odkládacích stolků stejné modelové řady. Základní díly sestavy snadno propojíte i do rohové či rovné pohovky pro tři, čtyři, pět či více osob. Velikost i tvar posezení tak kdykoliv dokonale přizpůsobíte prostorovým možnostem.

Dopřejte svým hostům soukromí

Vaši hosté jistě ocení dostatek soukromí při jakékoliv příležitosti. S variabilní mobilní stěnou Komodo snadno opticky oddělíte jednotlivé sedací soupravy či stolečky s křesílky tak, aby si návštěvníci připadali příjemně a uvolněně za všech okolností.

Z jednotlivých krychlových dílů jednoduše vytvoříte rozmanité kompozice s maximálně třemi modulárními díly nad sebou. Pokud navíc hotovou stěnu vyplníte okrasnými květinami, postaráte se o dokonalé soukromí svých hostů a zároveň celý prostor venkovního posezení oživíte a zútulníte. Kombinace kovu se zelení totiž působí moderně, hravě a originálně.

Nábytek, který můžete nechat venku po celý rok

Do venkovních prostor musíte vždy volit takový nábytek, který odolá každodenní zátěži i všem nástrahám počasí. U produktů modulové řady Komodo si můžete být jistí jejich kvalitou i dlouhou životností, pramenící z použitých materiálů a moderních technologických postupů.

Modulárová stěna KomodoVeškeré komponenty nábytku Komodo jsou vyrobeny z pevného kompozitního polypropylenu zpevněného skelným vláknem, který je pro větší barevnou stálost probarven ve hmotě. Ani během parného léta se tak nemusíte obávat, že by nábytek vybledl působením slunečních paprsků. Kromě odolného materiálu zajišťují mechanickou pevnost i prostorové stabilizátory, díky kterým můžete tento zahradní nábytek bez obav použít i ve vysokozátěžových provozech.

Pro každodenní venkovní použití jsou určeny i polštáře, které si můžete pořídit ve dvou různých typech materiálu. Pokud chcete mít jistotu, že textilním doplňkům nesníží životnost ani občasný déšť, doporučujeme zvolit látku Sunbrella, která rychle schne a je mimořádně odolná proti ušpinění i plísním.

Překvapte své hosty něčím výjimečným

O tom, jestli se vaši noví hosté promění ve stálé zákazníky, často nerozhoduje jen to, jak spokojeni jsou s vašimi službami. Dejte si záležet i na zdánlivých detailech a dopřejte jim pohodlné a stylové posezení, díky kterému si váš podnik zapamatují a zamilují.

zpět