Vypěstujte si bohatou květinovou výzdobu v závěsných truhlících

Zkrášlete si balkónové zábradlí nebo plot své zahrady záplavou pestrobarevných letniček v závěsných truhlících. K pěstitelským úspěchům postačí trocha pravidelné péče a správně zvolený truhlík na balkon, v němž budou mít vaše rostliny dostatek místa a optimální vláhu.

Výběrem rozměrů a dalších parametrů závěsného truhlíku výrazně ovlivníte, jak rychle a bohatě budou vaše letničky růst. Pokud navíc zvolíte kvalitní mrazuodolný a stálobarevný truhlík, který snadno a bezpečně nainstalujete na plot či zábradlí, můžete se z barevné květinové dekorace těšit třeba i po několik sezón za sebou.

Závěsné truhlíkyZáplava květin na zábradlí i na plotě

V závěsných truhlících na balkoně Rondine se výborně daří jakýmkoliv letničkám. Mimořádně působivě v nich ale vypadají především mírně převislé květiny. Kromě klasiky v podobě muškátů a oblíbených petúnií či surfinií můžete vyzkoušet i bohatě kvetoucí verbeny, drobnokvěté lobelky, suchomilné šruchy nebo nenáročné vějířovky. Pokud toužíte po obzvláště bohaté květinové výzdobě, vyzkoušejte chytře řešený dvojitý truhlík Klunia, který zkrášlí váš plot z obou stran. 

Dopřejte rostlinám dostatek vláhy i prostoru

Při výběru truhlíku se nezaměřujte jen na barevné provedení a design. Dobře zvažte i jeho velikost, která by se vždy měla odvíjet především od typu a počtu zasazených rostlin. Prostorný truhlík poskytne květinám dostatečné místo pro kořeny, což je základní předpoklad úspěšného pěstování. A vy díky němu ušetříte čas strávený přesazováním rostlin. 

V případě obyčejného truhlíku se vám snadno stane, že květiny trpí nadbytkem vláhy po nadměrné zálivce nebo prudkém dešti. To může vést až k uhnívání kořenů. Snadným řešením jsou naše truhlíky s inteligentním přepadem, z nichž případný přebytek vody samovolně odteče. 

Vsaďte na kvalitní, odolné materiály

Protože bude truhlík během své životnosti vystaven dešti, slunečnímu záření, větru i chladným teplotám, rozhodně se vyplatí investovat do odolných materiálů, které nepopraskají vlivem mrazu ani nevyblednou na slunci. Všechny závěsné truhlíky z našeho sortimentu jsou vyrobeny v Itálii z kvalitních, plně recyklovatelných materiálů odolných proti mechanickému poškození i veškerým povětrnostním vlivům. Můžete je proto bez obav ponechat venku po celý rok.

Závěsné truhlíkySnadná instalace, kterou zvládne každý

Zapomeňte na složité vrtání otvorů nebo komplikované mechanismy, které vám pomohou upevnit truhlíky na plot či zábradlí. Naše závěsné truhlíky jednoduše připevníte pomocí nastavitelných úchytů, které se přizpůsobí jakékoliv šířce plotu. Díky vysouvatelné zarážce v dolní části truhlíku budete mít jistotu, že je upevnění opravdu stabilní. Ani za silného větru tak nemusíte mít strach, že truhlík spadne z balkónu a ohrozí náhodné chodce, nebo že se při pádu truhlíku z plotu polámou vámi pracně vypěstované rostliny.

Dopřejte svým květinám prvotřídní péči

Kromě pravidelné péče v podobě zalévání, hnojení a odstraňování zvadlých květů má na vaše pěstitelské úspěchy velký vliv i výběr vhodného květináče či truhlíku. Nepodceňujte jej a zajistěte svým květinám ty nejlepší podmínky pro růst – dostatek prostoru pro kořeny, přiměřenou vlhkost a sluneční svit. Odměnou vám bude nádherná květinová výzdoba, která bude váš balkón či plot zkrášlovat po celé léto.

Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602779705, 602742922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE