Velkoobjemové truhlíky a květináče rozzáří okolí vašeho domu

Velkoobjemové truhlíky a květináče rozzáří okolí vašeho domu

Nezáleží na tom, zda bydlíte v rodinném domě s velkolepou rozlehlou zahradou, nebo v městském bytě s maličkým balkónem. Ani na tom, zda je váš dům obklopen bohatými záhony, nebo jen betonem či dlažbou. S velkoobjemovými květináči a truhlíky dokážete udělat domov útulnější, ať už k tomu máte jakékoliv podmínky.

Truhlík popínavé rostlinyKvětináče, které zdobí celý rok

Ať už se chystáte zkrášlit terasu nebo prostor před domem, zútulnit malý balkón nebo firemní prostory, praktické velké truhlíky jsou skvělou volbou. Nejenže v nich vypěstujete okrasné dřeviny i záplavu pestrobarevných květů, skvěle vám poslouží i pro pěstování bylinek, čerstvého ovoce či zeleniny

Pro zkrášlení terasy a míst, kde si rádi vychutnáváte svou ranní kávu či nedělní oběd, se skvěle hodí pyramidové truhlíky Orto či květinová sestava Fontána. Při jejich využití šetříte místo. Sestava truhlíků Orto je navíc vybavena praktickými kolečky, díky kterým ji během okamžiku snadno přemístíte tam, kde na vaši chloubu bude svítit slunce tak akorát, kolik právě potřebujete.

Moderní design a praktičnost v jednom

Máte rádi spojení moderního designu a textury dřeva? Všechny tyto vlastnosti perfektně spojuje oblíbený nárazu a mrazuvzdorný velký truhlík Legno s profilovanou spodní miskou, která je optimálním zásobníkem pro zálivkovou vodu. 

Potřebujete na své zahradě vytvořit příjemné zátiší a opticky oddělit místo, kde rádi odpočíváte? Nebo jen milujete popínavé rostliny a rádi byste si je zasadili i jinde než na záhonu? Truhlík s opěrnou mříží Pergo si už díky svému zajímavému vzhledu i perfektním stínicím vlastnostem získal nejednoho majitele. Oblíbený je dokonce i mezi mnoha hoteliéry a majiteli restaurací, kteří jej využívají pro vytvoření soukromí mezi jednotlivými stoly. 

Truhlíky VitePro milovníky všeho, co je staré

Pokud vám jednoduchý a někdy až příliš strohý moderní design nic neříká, pak nezoufejte. Ani tak se nemusíte své představy o pestrém a svěžím okolí svého domova vzdát. Využít můžete buď pyramidu Orto v tradičním stylu, nebo plastové hranaté či kulaté truhlíky Vite, které jsou praktické a dokonale imitují dekorativní keramiku

Jejich výhodou je oproti tradiční keramice mnohem větší odolnost proti extrémním teplotám a proti nárazu. Jistě vás potěší i fakt, že všechny materiály použité při výrobě těchto květináčů jsou 100% recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí.

Slaďte okolí svého domova s přírodou

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu,  velké truhlíky na balkon, terasu nebo zahradu vás nadchnou svou praktičností i nadčasovým designem. Pak už se stačí jen rozhodnout, který typ a v jakém barevném provedení se nejlépe hodí, a pravá jarní show může začít.

zpět