Zahradní lehátko Tropico

Zahradní lehátko Tropico

Kdo by si nechal ujít zasloužený odpočinek spojený s koupáním v bazénu, čtením oblíbené knížky nebo se sklenkou vína v ruce? Relaxace na zahradě, ať už na sluníčku, či ve stínu, je jednou z nejoblíbenějších odpočinkových činností většiny z nás. Vyzkoušejte zahradní lehátko Tropico, které vás potěší svou kvalitou, pohodlím a nenáročností na údržbu. Je stohovatelné, takže se lehce naskládá jedno na druhé a nezabírá místo, pokud se nepoužívají.

Kvalita, kterou oceníte

Tropico bianco Široké a pohodlné venkovní lehátko Tropico zaujme svým robustním provedením. Je vyrobeno z vysokojakostního polypropylenu zpevněného skelným vláknem. Díky kvalitnímu materiálu je pevné a bez problémů unese 200 kg. Hmotnost lehátka je 18 kg. což svědčí ve prospěch vysoké odolnosti a trvanlivosti. Jeho kvalita je ověřena hojným využíváním v náročných prostorách městských koupališť, bazénů a aquaparků. Tropico je bez loketních opěrek, což umožňuje lehké dosednutí po obou stranách lehátka. Nepřítomnost loketních opěrek neznamená, že nekontrolujete dosednutí. Celá dosedová plocha je  ve zvýšené výšce 40 cm od země, takže se do lehátka "nepropadnete". Zádovou opěrku lze nastavit do 4 pozic, z nichž nejnižší poloha je zcela vodorovná. Jednoduchou manipulaci zajistí kolečka v předních obloucích. Zvednete lehátko za zadní část a posunete kamkoliv potřebujete. Dotykové hrany jsou opatřeny protiskluznými nálisky

Lehátka výrobce Nardi jsou stohovatelná, tedy naskládáte pěkně na sebe. Využívat lze bez problémů venku po celou sezónu. Pro údržbu máme originální čistící prostředek čistič Nardi Cleaner, který si poradí s běžnými nečistotami na plastovém nábytku.

Lehátko Tropico splňuje všechny předpoklady pohodlného, snadno udržovatelného a bezpečného lehátka.

zpět