Plastová stolička Step 2

Plastová stolička z kvalitního robustního a pevného plastu.

280 Kč
Detail

Plastová stolička Step 1

Praktický pomocník pro dosažení na věci v horních policích nebo ve vyšších

150 Kč
Detail

Nedosáhnete do nejvyšší poličky v kuchyňské lince, ani když se postavíte na špičky? Chystáte se vymalovat strop, umýt okna nebo vyměnit žárovku? Mějte vždy po ruce praktické stoličky a skládací schůdky, se kterými doma i na zahradě snadno dosáhnete všude tam, kam potřebujete.

BEZ OBAV DO VÝŠEK S BEZPEČNÝMI ŽEBŘÍKY A SCHŮDKY

Při drobných pracích v interiéru i v exteriéru, kdy se chystáte opravovat, udržovat nebo uklízet, vám přijdou vhod naše stabilní a nosné kovové žebříky nebo univerzální schůdky z kvalitního pevného plastu. Žebříky i schůdky jsou vybaveny protiskluzovou úpravou koncovek a bezpečnostními prvky, které zajišťují dostatečnou stabilitu při jejich maximálním rozložení. Díky tomu se můžete bez obav pustit například do malování zdí a stropů, připevňování svítidel, výměny žárovek, instalace vánoční, narozeninové či jiné sváteční výzdoby nebo třeba umývání oken. 

USNADNĚTE SI KAŽDODENNÍ PRÁCI DÍKY PRAKTICKÝM STOLIČKÁM

Nepotřebujete se pouštět do prací ve velkých výškách, ale potřebujete občas dosáhnout na úložný prostor nad skříní nebo na horní poličky v knihovně, kuchyni nebo v dílně? Malá a lehká stolička, se kterou snadno a bezpečně dosáhnete ještě výš, než když jste na špičkách, najde uplatnění v každé domácnosti. Když si vyberete stoličky, které spolu lze kombinovat, můžete jednoduše vytvořit jednu stabilní a bezpečnou vyšší stoličku o dvou stupních.

Chcete mít vždy připraveno flexibilní posezení pro každou návštěvu? S lehkými, a přitom stabilními stoličkami Rotondo vhodnými do interiérů i na zahradu to není žádný problém. Jejich výška je příjemná i při delším sezení a díky otočnému sedátku nabízejí maximální pohodlí bez nutnosti stoličku zvedat nebo posouvat.