zdarma

Taška Komfort Hera + sedátko 47 l

Nákupní taška Komfort Hera je vybavena výklopným odpočinkovým sedátkem v
3 700 Kč
Detail
zdarma

Taška Komfort Senta se sedátkem 49 l

Komfortní taška pro velké nákupy. Několik kapes - přední, boční i vnitřní
3 900 Kč
Detail
zdarma

Taška Komfort se sedátkem Ivar 44 l

Taška na kolečkách Ivar je určená pro velké nákupy. Výborná je přední
3 990 Kč
Detail
zdarma

Taška Komfort Imea se sedátkem 46 l

Nákupní taška na kolečkách Imea poslouží dobře pro odpočinek během cesty
4 100 Kč
Detail
zdarma Novinka

Taška Komfort Malit se sedátkem 49 l

Nákupní taška na kolečkách Malit poslouží dobře pro odpočinek během cesty
3 700 Kč
Detail

Nákupy někdy mohou být pořádně zdlouhavé a vyčerpávající. Zákon schválnosti ale funguje spolehlivě – nohy vás zpravidla rozbolí na konci nekonečné fronty nebo na místě, kde si není kam sednout. Co s tím? K dispozici je tu taška na kolečkách s praktickým výklopným sedátkem. Nakoupíte, uložíte potraviny do prostorné tašky na kolečkách a odpočinete si na své „židli“. Jak jednoduché.

ODPOČINEK STÁLE NA DOSAH RUKY

Tašky na kolečkách s integrovaným sedátkem mají bytelnou konstrukci, která zajišťuje překvapivě pohodlné a stabilní posezení.

  • Garantovaná nosnost sedátka dosahuje u robustnějších modelů až 120 kilogramů, a tak se na něj mohou bez obav spolehnout i lidé statnější postavy.
  • Sedací nákupní tašky se skvěle hodí nejen pro seniory, kteří si během nakupování potřebují odpočinout, ale zkrátka pro každého, kdo má rád chytrá, praktická a komfortní řešení.
  • Pro maximální pohodlí a volné ruce lze navíc tašku jednoduše upevnit za nákupní vozík nebo ji pomocí speciálního spojovacího dílu připojit za jízdní kolo.
  • Některé typy tašek s praktickým sedátkem lze i jednoduše složit nebo využít na přepravu přepravek s nápoji, jako je tomu například u tašky Komfort Imea.
  • Využijte tašku na kolečkách s termokapsou (například u tašky Komfort Ivar) a dovezte svůj nákup vždy v původním chlazeném či mraženém stavu.

KVALITNÍ PEVNÁ KONSTRUKCE

Stejně jako všechny moderní tašky na kolečkách se i provedení se sedátkem vyznačuje precizním zpracováním, vysokou odolností a stylovým designem. Je jen na vás, zda si vyberete model v tlumených odstínech nebo raději sáhnete po výrazných barvách či atraktivním vzoru.
Kostru tašky tvoří ocel, textilní část o objemu okolo 50 litrů je vyrobena z pevné voděodolné tkaniny s dlouhou životností. Tašky se sedátkem jsou opatřeny velkými robustními kolečky, díky kterým se budete snadno pohybovat i v horším terénu. K taškám na kolečkách je kdykoliv možné dokoupit náhradní díly. Samozřejmostí je také poskytovaný servis. Můžete se proto spolehnout, že vám taška bude skvěle sloužit po dlouhé roky.
I když pojízdná nákupní taška se sedátkem představuje o něco větší investici, vynaložených peněz nebudete litovat. Taška se lehce ovládá a vás s ní nezaskočí ani extra velké nákupy. Navíc vám kdykoliv poskytne praktickou možnost odpočinku.