Velká rodina či zaměstnanci větší firmy logicky vyprodukují velké množství odpadu. Pokud vám doma nebo v podnikání již koš či systém boxů s objemem v jednotkách nebo desítkách litrů nestačí, zkuste dát zelenou stojanu na odpadkové pytle. Ten je tvořen bytelnou kovovou konstrukcí, do níž se zavěsí pytle na odpadky. Stojan je opatřen praktickým plastovým víkem, kterým lze pytel jednoduše uzavřít.

VÝHODY STOJANŮ NA PYTLE:

·        Rozměr sáčku není omezen velikostí nádoby koše. Můžete si tak zvolit jakýkoliv sáček, který do stojanu umístíte. Stojan na pytle je tak určen i pro velké množství odpadků.

·        Jde o praktické řešení, které se hodí jak do interiéru – například do garáže – tak do exteriéru, třeba na zahradní party. Své uplatnění ale najde i ve skladu či ve výrobní hale.

·        Otevírání koše je díky odklápěcímu víku hygienické.

·        Na první pohled máte přehled o tom, jak moc je pytel naplněn a zda je potřeba ho vyměnit.

·        Použité materiály jsou odolné vůči všem rozmarům počasí.

·        Pytle lze za pomocí speciální redukce nahradit plastovými taškami, které tak získají své další využití.

 

PEVNÁ A ODOLNÁ KONSTRUKCE

Konstrukce stojanů na pytle se vyrábí ve variantě na dvatři sáčky. Zároveň si můžete zvolit barevnou kombinaci vík, která pomáhají rozlišit druh tříděného odpadu.

Některá víka jsou navíc opatřena praktickým samostatným otvorem, který uplatníte například při vyhazování PET lahví nebo drobného odpadu. Víka jsou vyrobena z pevného recyklovatelného plastu.

Plastová víka jsou vytvořena tak, aby pytel dostatečně pevně držela. Sáček se k rámu upevňuje pomocí plastového prstence. Nemusíte se tak bát, že by se sáček samovolně uvolnil a jeho obsah se vysypal. Vhazovaný odpad navíc vlastní hmotností drží pytel v poloze tak, aby z uchycení nevyklouzl. Proto můžete bez obav použít jak tenké pytle na plastový odpad, tak i hrubší pytle vhodné např. pro sběr skla.

Leží vám doma přebytečné igelitové tašky? Nyní je můžete jednoduše zužitkovat – plastový rámek je totiž opatřen výřezy, do kterých igelitku jednoduše upevníte, a tak ji využijete coby odpadkový pytel.

STOJAN NIKDY NEBUDE PŘEKÁŽET

Pokud stojan na pytle využíváte pouze sezónně nebo nárazově, nebude vám doma či ve firmě zabírat téměř žádný prostor. Jakmile ho totiž přestanete používat, snadno ho složíte a uskladníte. Díky nízké hmotnosti, která třeba u modelu se třemi komorami Ecofix činí pouhých 3,6 kilogramu, se vám se systémem bude velmi dobře manipulovat.

Pogumované nožky, které zabraňují klouzání na různých površích, zajistí vynikající stabilitu stojanu.