Stěna Sipario 2 moduly

Stavebnicový systém venkovní zástěny, jehož součástí je samozavlažovací

6 760 Kč
Detail

Záhonový obrubník Blok, délka 2,3m

Obrubník je vyrobený z robustního trvanlivého plastu. Je složen z komponentů,
590 Kč
Detail

Úložný box Tutto 350 l

Venkovní úložný box z robustního trvanlivého plastu s pojezdovými kolečky.
2 500 Kč
Detail

Ostatní

Máte ve svých věcech rádi pořádek, a to nejen doma, ale i na zahradě? S našimi úložnými boxy už nikdy nebudete přeskakovat rozházené hračky nebo nářadí povalující se na zemi. A každý člen vaší rodiny bude konečně vědět, kam schovat během deště polštáře z venkovního posezení.

S úložnými boxy máte vše potřebné vždy po ruce

Do prostorných úložných boxů můžete naskládat zahradní nářadí, skládací nábytek i textilní doplňky, jako jsou deky, podsedáky, polstry a polštáře. Přehledně si do nich uložíte i časopisy či knihy, venkovní nádobí nebo hračky pro děti – zkrátka vše, co na zahradě potřebujete. Barevným dětským boxem určitě potěšíte vaše nejmenší a uklízení hraček se díky němu promění z nepříjemné povinnosti v oblíbenou zábavu.

Abyste měli veškeré uložené věci vždy po ruce, jsou boxy vybaveny kolečky nebo madly pro snadné přenášení. Některé boxy jsou uzamykatelné, takže v nich můžete bez obav skladovat i dražší nářadí či nábytek.

Praktické doplňky pro vaši zahradu

V této kategorii najdete i další doplňky, které vám zpříjemní čas strávený na terase či zahradě, jako jsou například stojany na slunečníky či potřeby pro zahradničení.