Polstr na lehátko, 185 x 57 x 5 cm

Textilní polstr pro lehátka o rozměru 185 × 57 × 5 cm je vyroben

3 790 Kč
Detail

Polstr na židli Net

Textilní polstr tvarovaný přesně na sedák židle Net. Najděte si svou nejvýhodnější
960 Kč
Detail

Polstr na židli Net Relax

Textilní polstr tvarovaný přesně na sedák židle Net Relax. Židle společně
1 810 Kč
Detail

Polstr na lavici Net Bench

Textilní polstr tvarovaný přesně na sedák lavice Net Bench. Najděte si svou
3 150 Kč
Detail

Polštář Passepartout

Textilní polštář pro pohodlí na zahradním nábytku. Najděte si svou nejvýhodnější
1 620 Kč
Detail

Polstr na židli Bit

Textilní polstr tvarovaný přesně na sedák židle Bit
1 360 Kč
Detail

Textilní polstry a polštáře

Dopřejte si pohodlí bez kompromisů a doplňte své zahradní židle, křesílka, lavice či lehátka o venkovní polštáře a dokonale padnoucí textilní polstry, které barevně doplní vaši terasu či zahradní posezení. Vaší dokonalé relaxaci pod slunečníkem pak už nebude stát nic v cestě.

Odpočívejte stylově a pohodlně

Na nadýchaných polštářích a měkoučkých polstrech se vám bude relaxovat jedna radost! Vyberte si z našeho sortimentu textilní doplněk, který padne vaší zahradní židli, křesílku, lavici či lehátku jako ulitý. Na polohovatelné židle či lehátka polstry snadno uchytíte pomocí nýtů, pevných šňůrek či gumy, takže se nemusíte obávat, že by se vám během odpočinku shrnovaly.

Polštáře a polstry mohou vaši zahradu doplnit decentními barvami i rozzářit výraznými vzory. Veškeré textilní doplňky můžete snadno obměňovat podle nálady – anebo si pořiďte polstry s různými barvami i motivy z lícové a rubové strany.

Kvalitní materiály, kterým nevadí slunce ani déšť

Veškeré textilní doplňky z našeho sortimentu jsou vyrobeny z odolných a barevně stálých materiálů, určených pro venkovní prostory. Kromě polštářů a polstrů z textilu pro běžné domácí použití si můžete vybrat i výrobky z tkaniny pro vysoce namáhané provozy. Ty jsou díky speciální povrchové úpravě mimořádně odolné proti opotřebení, slunečnímu záření, vlhkosti i skvrnám a plísním. Všechny naše polštáře a polstry mají snímatelný obal pratelný v pračce.

Nevybrali jste si z naší nabídky? Ozvěte se nám! Rádi vám přesně podle vašich představ ušijeme polštáře i polstry, se kterými vytvoříte opravdu originální barevné kombinace textilních doplňků a zahradního nábytku.