zdarma Sleva -50%

Zahradní sestava židle Ninfea a stůl Loto, hnědá

4 vysokozátěžové židle s vyšší zádovou opěrkou se stolem se skleněnou
20 300 Kč 10 150 Kč
Detail

Zahradní set : židle Bora se stolem Levante

Soupravu tvoří rozkládací obdélníkový stůl Levante. Pro 6 - 8 osob, podle
27 000 Kč
Detail
zdarma

Sedačka Komodo, polštáře Canvas Sunbrella, 5-místná

Díky stavebnicovému systému, lze sestavit sedačku do mnoha variant. V základním
74 670 Kč
Detail
zdarma

Sedačka Komodo, polštáře Adriatico Sunbrella, 5-místná

Díky stavebnicovému systému, lze sestavit sedačku do mnoha variant. V základním
74 670 Kč
Detail
zdarma

Sedačka Komodo, polštáře Rosa Acrilico, 5-místná

Díky stavebnicovému systému, lze sestavit sedačku do mnoha variant. V základním
61 050 Kč
Detail
zdarma

Sedačka Komodo polstry Grigio Acrilico 5-místná

Díky stavebnicovému systému, lze sestavit sedačku do mnoha variant. V základním
61 050 Kč
Detail

Zahradní set : židle Net se stolem Cube

Soupravu tvoří obdélníkový stůl Cube. Venkovní posezení pro 4 osoby.
20 400 Kč
Detail

Zahradní sestavy

Vybavte si terasu, balkón či zahradu pohodlnými židlemi a stolem, u kterého si budete s radostí užívat letní pohoštění i příjemné posezení s rodinou či přáteli. Při koupi celé sestavy máte jistotu, že bude veškerý zahradní nábytek tvořit harmonický celek, který se stane stylovým doplňkem vašeho exteriéru.

Posezení pro dva i pro velkou rodinu

Bude vám stačit menší stolek se dvěma židlemi, anebo máte velkou rodinu a často zvete na návštěvu i přátele? V naší nabídce najdete menší sestavy, ale i sestavy se šesti židlemi nebo se čtyřmi křesílky, která můžete využít nejenom u stolu, ale třeba i při relaxaci u bazénu.

Protože víme, že budete během léta trávit na zahradě hodně času, vybrali jsme pro vás sestavy se stabilními, a přitom velice pohodlnými židlemi s područkami a také se židlemi s polohovatelným opěradlem. Sestavy se židlemi z mimořádně odolných materiálů jsou vhodné do zátěžového provozu v restauracích či hotelech a díky protiskluzovým koncovkám je můžete umístit i poblíž bazénu. Některé židle jsou stohovatelné, což vám usnadní úklid zahrady či terasy i zimní skladování zahradního nábytku.

Stůl připravený pro každé pohoštění

Pro menší posezení si vystačíte s čtvercovým stolem o straně 70cm nebo 80cm. Pro větší hostinu už ale potřebujete pevný stůl s dostatečně prostornou obdélníkovou deskou. Aby se vám u jídla sedělo opravdu pohodlně, jsou nohy těchto stolů ergonomicky tvarovány tak, abyste do nich nevráželi.

Také nemáte rádi, když se vám jídelní stůl během večeře posouvá nebo kýve ze strany na stranu? Díky protiskluzovým koncovkám a možnosti výškové aretace nohou jsou naše stoly dokonale stabilní i na nerovném povrchu nebo v blízkosti bazénu. Stůl Libeccio má i středový otvor, do kterého můžete umístit slunečník.

Vyberte si zahradní sestavu přesně podle svých představ

Potřebujete flexibilní zahradní posezení? Sáhněte po chytře řešeném rozkládacím stole a stohovatelných židlích, které vám nebudou zabírat příliš mnoho místa v případě, že je zrovna nevyužíváte. A pokud toužíte po opravdu originálním zahradním posezení, ozvěte se nám – rádi vám jej sestavíme na míru přesně podle vašeho přání.