Zahradní stůl, který bude vašemu venkovnímu posezení slušet

Zahradní stůl, který bude vašemu venkovnímu posezení slušet

Bydlíte v moderním domě s rozlehlou zahradou s bytelným zahradním altánem, ve kterém se často scházíte se svou velkou rodinou a mnoha přáteli? Či si raději vychutnáváte pohodu v malém rodinném kruhu na terase u svého menšího domku? Nebo patříte k vynalézavým osobnostem, které si dokážou i v panelákovém bytě s malým balkónem vychutnat radostné chvíle a vytvořit si uprostřed jarního dne útulnou a pohodovou atmosféru na čerstvém vzduchu? Ať tak, či tak, v našem e-shopu IdeaDomov.cz si vyberete přesně takový zahradní stůl, který splní všechny vaše potřeby a přání.

Na co myslet, než začnete vybírat

Pokud vás v letošním roce čeká nákup zahradního stolu, dříve, než se pustíte do samotného výběru, zamyslete se nad tím, co od něj očekáváte.

  • Jak velkým prostorem v případě vašeho zahradního posezení disponujete?
  • Kolik lidí bude u stolu sedávat? 
  • Měl by stůl být rozkládací?
  • Kde bude umístěn? Pod střechou, nebo na otevřeném prostoru? Ve stínu, nebo na přímém slunci?
  • Jak jej budete chtít skladovat mimo sezónu? Měl by být skládací?
  • Do jakého stylu chcete celé své posezení ladit?
  • Máte konkrétní požadavky na materiál?
  • A máte stanoven finanční rozpočet?

Zodpovězení těchto otázek vám pomůže začít se správně orientovat v nabídce zahradních stolů, kterých dnes na trhu existuje nepřeberné množství. V každém případě však vybírejte pouze mezi kvalitními a odolnými zahradními stoly osvědčených výrobců. V opačném případě by vás čekalo jen zklamání a nejspíš i brzký nákup jiného, tentokrát kvalitnějšího kousku.

Stůl Alloro

Venkovní stůl pro velká zahradní posezení

Patříte k těm šťastnějším, kteří se na své terase či v zahradním altánu nemusí z důvodu nedostatku prostoru nijak omezovat? A hledáte stůl, pokud možno, pro všechny příležitosti? Pak vás jistě zaujme rozkládací stůl Alloro. Ať už si vyberete variantu pro 6 až 8 osob (140 – 210 cm), nebo variantu pro 8 až 10 osob (210 – 280 cm), stůl Alloro vás překvapí svým kvalitním provedením, stabilitou a vysokou odolností proti UV záření a povětrnostním vlivům.

Pro větší počet hostů a stolování na rozlehlé zahradě se stejně dobře hodí také rozkládací stůl Libeccio s kruhovým průřezem noh, který je určen pro 6 až 8 osob, nebo stůl stejné řady Levante, který se od stolu Libeccio liší pouze čtvercovým průřezem noh. Pozadu nezůstává co do kvality provedení ani zajímavý rozkládací zahradní stůl Rio. Ten je určen pro 8 až 10 osob a oproti ostatním stolům vyniká svou nadstandardní stabilitou a nadčasovým designem.

Konstrukce všech čtyř zmíněných stolů je vyrobena z hliníku. Deska stolu je z konstrukčního polypropylenu a při její výrobě byla použita technologie fotografického leptu. Díky tomu působí stoly za všech okolností přirozeným dojmem a vyžadují pouze minimální údržbu.

Zahradní sestava stůl Toscana

Stůl pro každou příležitost

Jste milovníky útulného prostředí a zároveň nikdy nevíte, kdy budete potřebovat pohostit nečekanou návštěvu? Pak si jistě zamilujete univerzální stůl Toscana z konstrukčního polypropylenu. V našem e-shopu jej naleznete hned v několika barevných i designových provedeních. Klasický stůl o rozměru 165 x 95 cm s italským jménem Toscana vás zaujme svou všestranností, kvalitním provedením a zajímavým vzhledem.

Stolek Step 2v1Příjemné posezení i na malém prostoru

Co když ale vybíráte zahradní stoleček pro venkovní posezení na omezeném prostoru? Nebo chcete zútulnit prostředí na svém balkóně, kde si rádi vychutnáváte ranní kávu či si občas dopřejete dobré vínko se svým partnerem? K tomu vám skvěle poslouží čtvercový zahradní stůl Clip se středovou nohou. Stůl je vyroben z kvalitního kompozitního materiálu zpevněného skelným vláknem a hodí se i do prostředí, kde je často vystaven nepříznivým povětrnostním vlivům a ostrému slunci

Holdujete raději kulatým stolům? Pak vás jistě nadchne plastový zahradní stůl s hladkou kulatou deskou Spritz 2v1, jehož součástí jsou dvě samostatné podnože o dvou rozdílných výškách. Snadno tak stolovací stoleček kdykoliv v okamžiku proměníte na nízký odkládací stolek, který využijete například při odpočinku na zahradním lehátku u bazénu. Nejinak je tomu i v případě zahradního stolu Step 2v1, který se liší pouze zajímavým jemným dekorem, kterým je opatřena plastová deska stolu. 

Stůl jako pomocník pro odkládání

Kromě jídelních venkovních stolů v našem e-shopu najdete i malé odkládací a pojízdné servírovací stolky. Jejich praktičnost oceníte pokaždé, když si budete chtít poležet na zahradním lehátku nebo se budete chystat na své zahradě pohostit větší počet lidí. Ať už si vyberete nízký designový stolek Komodo, všestranné využitelný stolek Net obdélníkového tvaru, malý plastový stoleček Rodi, nebo nízkou stoličku Pop, všechny stolky vás potěší svou skladností a využitelností na malém balkónu i při odpočinku kdekoliv na zahradě.

Posezení šité na míru

Letní čas strávený na zahradě, balkóně, či terase obvykle znamená příjemnou atmosféru, dobré jídlo a radostné chvíle s rodinou a přáteli. Pořiďte si zahradní stůl, který vyhoví všem vašim požadavkům a zkrášlí vaše venkovní posezení

Potřebujete s výběrem zahradního nábytku poradit? Navštivte nás v naší provozovně v Tlumačově a prohlédněte si vše naživo. Nebo nás kontaktujte a my vám s výběrem rádi pomůžeme.

zpět