Usnadněte si přístup do vysoko umístěných polic s praktickými stoličkami, které budete mít kdykoliv při ruce

Chcete vytáhnout sezónní oblečení umístěné vysoko ve skříni a nepomůže vám ani, když si stoupnete na špičky? Chystáte se na velkou návštěvu, potřebujete dosáhnout na málo používanou sadu nádobí v nejvyšší polici kuchyňské linky a chybí vám už jen pár centimetrů? Nebo se prostě jen celý život potýkáte s tím, že vám do ideálního vzrůstu kousíček chybí a vy nikdy nikam nedosáhnete tak, jak byste potřebovali? Pořiďte si praktického pomocníka, který vám pomůže vyřešit váš problém, kdykoliv budete potřebovat.

Ať už se doma chystáte umývat okna, vyměnit žárovku, nebo prostě jen dosáhnout do nejvyšších polic svých skříní, mít doma stupátko nebo kovový žebřík, díky kterému se dostanete o potřebných několik desítek centimetrů výš, se rozhodně vyplatí v každé domácnosti. Jak vybrat stoličku, která vám skvěle poslouží při všech příležitostech? A jak na to, aby vám doma nepřekážela?

Stolička StepPlastové stoličky pro děti i pro dospělé

Pokud hledáte do své domácnosti univerzálního pomocníka, který vám pomůže dosáhnout do vyšších polic, aniž byste museli příliš utrácet, pak je pro vás skvělou volbou 22 cm vysoká stolička Step 1. Využijete ji jak samostatně, tak v kombinaci s robustnější 25 cm vysokou stoličkou Step 2. Na té jsou připraveny tvarované otvory, do nichž umístíte nožičky stoličky Step 1 a vytvoříte tak praktické schůdky, díky kterým se dostanete i do vyšších míst ve svém bytě.

Stoličky Step 1 a Step 2 se vejdou do každého bytu. Jsou totiž malé, lehké a skladné. Své uplatnění najdou při každodenních běžných činnostech, skvěle se ale hodí také například jako stupátko k umyvadlu pro snadnější umývání rukou malých dětí. 

Univerzální schůdky do každé domácnosti

Plastové schody Skala

Hledáte něco robustnějšího? Toužíte po žebříku, který kdykoliv rozložíte, a přitom vám v bytě nebude překážet? Pak vyzkoušejte plastové schůdky Scala. Univerzální třístupňové schůdky jsou vybaveny protiskluzovou úpravou koncovek a bezpečnostním blokovacím pásem. V případě maximálního možného roztažení se horní stupeň schůdků nachází ve výšce 64 cm. Vybrat si můžete ze dvou barevných provedení.

A pokud schůdky zrovna nevyužíváte, jednoduše je složíte a uložíte do skříně či do komory. Díky jejich malým rozměrům ve složeném stavu se pro ně najde místo v každém panelákovém bytě.

Praktická stolička do minimalisticky zařízených prostor

Milujete produkty, kterými ve své domácnosti vyřešíte hned několik problémů „jednou ranou“? Toužíte po stoličce, která ve vaší domácnosti nebude nikdy překážet? Pak je právě pro vás ideálním řešením plastová stolička Rotondo.

Stolička Rotondo

Kromě toho, že vám skvěle poslouží jako skvělé stupátko, které vás v případě potřeby dostane o 45,5 cm výše, ji totiž můžete používat jako praktickou židličku. Stolička je vyrobena z kvalitního plastu. Vydrží tak i vyšší zátěž, je dostatečně pevná a nehrozí, že by se plastové nohy začaly rozjíždět. Židlička je opatřena otočným sedátkem, které jistě oceníte při posezení u kuchyňského i pracovního stolu. Jednoduše se na ní totiž otočíte, aniž byste museli vstávat ze židle, nebo ji celou zvedat a posunovat do potřebné polohy.

Flexibilní stabilní stoličky Rotondo jsou perfektním doplňkem do minimalistických interiérů. Skvěle je uplatníte i v případě, kdy potřebujete mít k dispozici větší množství pohodlných židlí při početnějších návštěvách. 

Najděte pomocníka pro každý den!

Ať už vás ve vaší domácnosti čeká malování, drobné práce, nebo zkrátka jen občas potřebujete dosáhnout do vyšších pater ve své skříni, s praktickými stoličkami z našeho e-shopu si rozhodně přijdete na své. Žebříky i nízké stoličky jsou vyrobeny z kvalitních odolných materiálů, které vám zajistí dostatečnou stabilitu. Při práci se tak nikdy nebudete muset obávat nepříjemného pádu. Tak kterého pomocníka si vyberete pro letošní jarní umývání oken vy?

Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602779705, 602742922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE