Skládací zahradní lehátko Vulcano: pomocník, který vás nezklame

Těšíte se, až se na zahradě v příjemném jarním či letním dni pohodlně uvelebíte do svého zahradního nábytku a konečně si dopřejete zasloužený odpočinek po náročném dni? Přesně takovou spolehlivou náruč, po jaké toužíte a ve které se budete cítit příjemně za všech okolností, vám poskytne skládací zahradní lehátko Vulcano. V čem spočívá jeho kouzlo?

Relaxace na zahradě, ať už na sluníčku, či ve stínu, je jednou z nejoblíbenějších odpočinkových činností většiny z nás. Kdo by si také nechal ujít zasloužený odpočinek spojený s koupáním v bazénu, čtením oblíbené knížky nebo se sklenkou vína v ruce? Vyzkoušejte zahradní lehátko Vulcano, které vás potěší svou kvalitou, skladností a nenáročností na údržbu, a užijte si radostné léto naplno.

Kdo zvažuje, neprohloupí

Zahradní lehátko VulcanoVybrat si lehátko, které vám poskytne maximální komfort, není ani zdaleka tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pokud totiž své rozhodnutí dobře nepromyslíte a sáhnete vedle, čeká vás jedno velké zklamání a v dohledné době pravděpodobně i nutnost lehátko opravovat nebo vybírat nanovo. Naproti tomu sáhnete-li po skutečně kvalitním a osvědčeném výrobku, bude vám sloužit po mnoho let a odpočinek v jeho náruči si především plnými doušky vychutnáte.

Kromě výběru materiálu, kdy obvykle můžete volit mezi dřevem, kovem, plastem, nebo ratanem, hraje roli také jeho pevnost, možnosti lehátko skládat, rozměry složeného i rozloženého lehátka, nejrůznější doplňky (područky, nástavce na nohy, možnost polohování, přídavné opěrky) a celková bytelnost zahradního lehátka.

Kvalita, kterou oceníte

Široké a pohodlné venkovní lehátko Vulcano vás už na první pohled zaujme svým robustním provedením. Kromě toho, že je vyrobeno z vysokojakostního propylenu, materiál všech dílů, které jsou určeny k polohování, je speciálně zpevněný. Díky tomu se v něm může pohodlně uvelebit prakticky kdokoliv. Bez problémů totiž unese váhu až 180 kg.

Lehátko ale není jen robustní, je také nadstandardně široké. Při odpočinku tak budete mít vždy dostatek místa. Skládací lehátko Vulcano je vybaveno kvalitním zádovým polohovacím systémem, který se ovládá samostatnými páčkami na bocích lehátka. Vyhnete se tak riziku polámání loketních područek, které jsou připevněny k lehátku a snižují se, nebo zvyšují v závislosti na aktuální poloze zádové opěrky. Tu můžete nastavit hned do několika poloh – od přímé vodorovné polohy vhodné pro spánek až do kolmé polohy určené pro přímý sed. Zadní část lehátka je navíc opatřena úložným boxem, kam můžete kdykoliv uskladnit vše, co ke svému odpočinku budete potřebovat.

Zahradní lehátko VulcanoPraktičnost, skladnost, variabilita

Snadnou manipulaci s lehátkem Vulcano zajišťují velká robustní kolečka. Kdykoliv si tak lehátko v rámci terasy nebo zahrady jednoduše přemístíte. Pokud lehátko zrovna nepoužíváte, můžete ho bez problémů složit a uskladnit ve sklepě či v garáži, aniž by zabíralo příliš mnoho místa.

Rozhodli jste se pro lehátko Vulcano? Výborně! Vybrat si můžete hned z několika barevných provedení – bílé, tortorové, antracitové, nebo hnědé. Nebudete tak mít problém lehátka sladit ke zbývajícímu zahradnímu nábytku ani k ostatnímu vybavení celé zahrady. Pokud navíc lehátko opatříte textilním polstrem, dodá vašemu zahradnímu posezení na terase či u bazénu zcela novou tvář. Praktickým doplňkem jistě bude také zahradní odkládací stolek Rodi nebo malý stoleček Pop ve stejné barvě.

Odpočívejte plnými doušky

O tom, jestli se na své zahradě budete cítit příjemně, rozhodujete jen vy sami. Dejte si při výběru zahradního lehátka záležet a vytvořte si místo, kam budete chodit s chutí odpočívat. Zahradní plastové lehátko Vulcano si rychle oblíbíte a budete s ním chtít trávit každou volnou minutu. Neváhejte a vyzkoušejte si ho na vlastní kůži.

Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602779705, 602742922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE