Objevte zahradní nábytek v působivé tortorové barvě

Čeká vás s příchodem jara nákup nového zahradního nábytku? Toužíte po něčem neotřelém, a přesto praktickém? Máte omezený rozpočet a nechcete za posezení na svou terasu, balkón nebo zahradu utratit desítky tisíc korun? Máme pro vás zajímavé řešení – plastovou zahradní sestavu v moderní a nadčasové tortorové barvě.

Zahradní nábytek z odolného plastu s sebou nese celou řadu nesporných výhod. Patří k nim především relativní odolnost materiálu, snadná údržba, bezproblémová manipulace, barevná a designová rozmanitost a přijatelná pořizovací cena. Právě poslední dvě zmíněné výhody jsou obvykle hlavním argumentem pro výběr plastového nábytku. Pokud totiž nechcete do zahradního nábytku investovat větší finanční obnos, a přesto toužíte po možnosti zvolit si nábytek neotřelého designu, pak je právě plast skvělou volbou.

Tortorová barvaBarva, která vás okouzlí

Rozhodnete-li se pro výběr plastového zahradního nábytku, otevírá se vám celá řada možností. Jednou z věcí, kterou si před výběrem budete muset ujasnit, je jeho barva. Máte už dost bílého, zeleného a hnědého posezení, které je vidět na každém kroku? V letošním roce přicházíme se zajímavou novinkou – moderní a efektní tortorovou barvou

Tato béžovo-šedá, jak by se dal tortor ve zkratce popsat, v sobě ukrývá jedinečné kouzlo. Jde totiž o dosud neokoukanou barvu, která se hodí téměř do každého exteriéru. Není ani příliš tmavá na to, aby se na sluníčku nábytek tortorové barvy nepříjemně rozpálil, ani příliš neprakticky světlá. Zároveň se k ní hodí doplňky mnoha barev a splyne prakticky s jakýmkoliv prostředím. Barvu tortora si zkrátka zamilujete.

Efektní nábytek do každé zahrady

Zaujala vás tato nevšední barva? Pak pro vás máme pro letošní sezónu na výběr hned ze dvou zahradních sestav. Rozhodnout se můžete mezi kompaktní plastovou sestavou Creta, která je určena pro 4 osoby a hodí se spíše do menších prostor.

Kvalitní tortorový nábytek Creta je jednoduchou zahradní sestavou za velmi příznivou cenu. Zahrnuje stůl s oválnou deskou Toscana, ve které je umístěn otvor na slunečník. Nohy stolu jsou ergonomicky tvarovány tak, aby při stolování nepřekážely. Aby se vám stůl ani na nerovném povrchu nekýval, jsou jeho nohy opatřeny nastavitelnou výškovou aretací. Sestava Creta zahrnuje čtyři plastové stabilní židle, které jsou snadno stohovatelné a velmi pohodlné. Opatřit je můžete i stylovými podsedáky různých barev.

K oběma sestavám pak můžete kdykoliv dokoupit další samostatné židle nebo křesílka ve stejném designu i barvě.

Výběr, na kterém záleží

Zahradní nábytek rozhodně nepatří k věcem, které byste si kupovali každý rok. Jeho výběru proto věnujte dostatečnou pozornost. Ať už jde o materiál, kvalitu zpracování nebo design, vyplatí se své rozhodnutí náležitě promyslet. Pokud totiž vyberete správně, budete se z příjemného posezení na své zahradě moct těšit po mnoho dalších let. 

Se zahradní sestavou Creta  v tortorové barvě se vám bude nejen pohodlně sedět, ale nábytek v kombinaci s prostředím vaší zahrady bude také lahodit vašemu oku. Užijte si letní radovánky a posezení s rodinou či přáteli plnými doušky a vychutnejte si letní atmosféru opravdu naplno!

Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602779705, 602742922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE