6 důvodů, proč firmu vybavit pojízdnými stojany na tříděný odpad

Usnadněte svým zaměstnancům i zákazníkům třídění odpadu tím, že ve firemních prostorách umístíte dostatek pojízdných stojanů pro pytle na odpadky. Snadno tak udržíte pořádek ve všech interiérech i exteriérech a navíc si získáte sympatie ekologicky smýšlejících zákazníků, kteří při nakupování či výběru služeb zohledňují i váš přístup k životnímu prostředí.

Třídění odpadu je jedním ze základních pilířů ekologicky zodpovědného chování. Stále více lidí je považuje za samozřejmost nejenom doma, ale i v práci, v obchodech, při návštěvě restaurací, hotelů a při využívání dalších služeb. Splňte očekávání svých zaměstnanců i zákazníků díky pojízdným stojanům na tříděný odpad, které využijete všude tam, kde se pohybuje velké množství lidí. Jaké jsou jejich hlavní výhody?

Stojany na odpad1. Odpad můžete třídit ve velkém

Na místech, kde se pravidelně vyskytuje větší počet vašich zaměstnanců nebo zákazníků, byste však měli být připraveni na velké množství odpadu. Zejména při pořádání venkovních akcí se často stává, že jsou odpadkové koše již po krátké chvíli přeplněné a nepořádek je doslova obklopuje. To přidělává starosti úklidovému personálu a především to rozhodně nepůsobí jako dobrá vizitka vaší firmy.

S bytelnými pojízdnými stojany se však nemusíte přetékajících odpadkových košů obávat. Můžete do nich totiž umístit pytle o objemu až 120 litrů, které jsou díky podpůrné mřížce chráněny proti protrhnutí pod tíhou odpadků. Budete tak připraveni na skutečně velké množství odpadu, to se hodí například ve výrobních halách, garážích, skladech, jídelnách či ve venkovních prostorách vaší firmy.

2. Přehledné třídění různých druhů odpadu

Díky barevně odlišeným víkům z recyklovaného plastu je třídění odpadu s využitím pojízdných stojanů jednoduché a přehledné. K tomu, aby odpadky skončily tam, kde mají, přispívají i barevně rozlišené pytle, které si u nás můžete pořídit hned v několika velikostech.

Stojan na tříděný odpad3. Flexibilita a variabilita

Potřebujete vytřídit velké množství plastového odpadu? Nebo sháníte praktické nádoby pro použité plastové kelímky a papírové tácky? Jeden stojan tak můžete využívat v menších provozovnách i při větších akcích. Stačí jen zvolit sáček o vhodné velikosti. S využitím redukce můžete do stojanu vložit i staré igelitové tašky a naposledy je tak zužitkovat před jejich vyhozením.

4. Hygienické a jednoduché ovládání

Snadnou a hygienickou manipulaci s pojízdnými stojany ocení nejen vaši zaměstnanci a zákazníci, ale i úklidový personál. Díky chytře řešenému pružinovému systému můžete víko stojanu jednoduše otevřít stiskem výstupku na jeho přední straně. Pytel na odpadky je ke stojanu spolehlivě připevněn plastovým prstencem, takže se nemusíte bát, že by se samovolně uvolnil a vysypal.

5. Pohodlná manipulace díky dvojici koleček

Díky dostatečně velkým kolečkům je manipulace se stojanem snadná nejen v interiérech, ale i v exteriérech. To oceníte zejména při pořádání jednorázových akcí, jako jsou venkovní oslavy a další společenské události. Kolečka si bude pochvalovat i váš úklidový personál, který na nich může stojan pohodlně převážet podle potřeby.

6. Snadné třídění odpadů uvnitř i venku

V exteriérech můžete pojízdné stojany využívat po celý rok bez obav z rozmarů počasí. Jejich kovová konstrukce je pozinkovaná, takže nehrozí její zrezivění ani po vydatném dešti. Odklápěcí víko je vyrobeno z pevného plastu, který si zachová barvy i při dlouhodobém působení slunečních paprsků a je odolný proti vlhkosti.

Třiďte odpad pohodlně, jednoduše a flexibilně

Ekologickým chováním podpoříte nejen naši planetu, ale i pozitivní image své firmy. Investujte do kvalitního, variabilního a přehledného systému pro třídění odpadu. Odměnou vám budou nejen dokonale uklizené prostory, ale i spokojení zaměstnanci a zákazníci.

Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602779705, 602742922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE