Užijte si stylové stolování se zahradním nábytkem produktové řady Net

Proměňte svou terasu, zahradu nebo prostor u bazénu v designově zařízený exteriér, ve kterém se vám bude pohodlně stolovat i relaxovat. Pořiďte si židle, křesílka, lavice či stůl z řady Net a užijte si léto pod širým nebem s přáteli a rodinou naplno.

Neslevujte ze svých nároků na příjemné stolování ani na terase či na zahradě a pořiďte si stylový, odolný, a přitom velice pohodlný zahradní nábytek, díky kterému si budete přát, aby léto trvalo celý rok.

Zahradní sestava NetDesignové a nanejvýš příjemné posezení

Nadčasový design zahradních židlí, křesílek a lavic Net vás okouzlí na první pohled – a co teprve když si vyzkoušíte, jak příjemně se v nich sedí! Kromě klasické židle Net Bit si můžete vybrat i křesílka Net Charmant nebo Net Relax s područkami pro ještě pohodlnější stolování i relaxaci. Pro obzvlášť příjemné posezení doporučujeme křesílka doplnit i o polstry z odolného materiálu, určeného pro venkovní použití.

Toužíte po opravdu pohodlném letním lenošení? Na elegantní lavici Net Bench doplněné o měkký polstr nebo polštář můžete do sytosti odpočívat a užít si tak letní pohody na terase či u bazénu. Díky mimořádně odolnému plastovému materiálu zpevněnému skelným vláknem, unese lavice bez problémů dvě až tři osoby. Abyste mohli mít během odpočinku vždy při ruce oblíbenou knihu a malé občerstvení, doplňte lavici Net Bench o odkládací stolek Net ve stejném designu.

Pohodlné stolování s přáteli i celou rodinou

Scházíte se často s přáteli nebo se širší rodinou u jednoho stolu? S jídelními sety Alloro a Rio pro šest až deset osob pohodlně pohostíte každou návštěvu, ať už se k vám vydá na nedělní oběd, odpolední kávu, nebo večerní party s grilováním.

Součástí jídelních setů je stůl Alloro s nastavitelnou délkou 140 až 210 cm nebo 210 až 280 cm, či stůl Rio rovněž s možností výběru kratší a delší varianty. Stoly kdykoliv snadno přizpůsobíte aktuálnímu počtu stolovníků vložením dalšího středového dílu. V případě, že vám postačí menší rozměr stolu, můžete středový díl jednoduše zasunout pod stolovou desku, kde vám nebude překážet. Stabilitu stolu a pevnost jeho desky zajišťují hliníkové nohy, boční vzpěry a speciální materiál z konstrukčního polypropylenu, patentovaný pod názvem DurelTop. Přirozený vzhled desky stolu i její snadná údržba je možná díky technologii s použitím fotografického leptu.

Součástí jídelní sestavy se stolem Alloro je v závislosti na rozměru stolu osm či deset židlí Net Charmant a ke stolu Rio si můžete vybrat rovněž osm nebo deset židlí Net Relax nebo Net Bit. 

Zahradní sestava NetZahradní nábytek, který zvládne všechny rozmary počasí

Židle, křesílka a lavice z řady Net jsou nejen stylové a pohodlné, ale i nanejvýš stabilní a odolné proti povětrnostním podmínkám. Díky pevnému materiálu s rozměrovými stabilizátory a UV protektory budete mít jistotu, že má nábytek dlouhou životnost i v případě, že bude každodenně vystaven vlivům venkovního prostředí. 

Díky mimořádně odolnému materiálu je veškerý nábytek z řady Net vhodný i pro použití ve vysokozátěžových provozech, jako jsou restaurace, hotely, koupaliště a wellness centra. Židle i lavice jsou snadno stohovatelné, takže je můžete v případě potřeby skladovat přes zimu i na omezeném prostoru.

Vyberte si kvalitní zahradní nábytek, který má styl

Ať už sháníte lavici pro romantické posezení ve dvou na terase či u bazénu, nebo dostatečně prostorný stůl a pohodlné židle pro rodinné venkovní stolování, nadchne vás zahradní nábytek Net svojí kvalitou i designem. Rádi vám tuto produktovou řadu představíme naživo v naší prodejně v Tlumačově na Zlínsku, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet veškerý zahradní nábytek i ostatní zboží z našeho sortimentu.

Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602779705, 602742922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE