Taška, kterou si váš pejsek zamiluje

Taška pro malé domácí mazlíčky
Chystáte se se svým pejskem na celodenní nákupy a další pochůzky ve městě? Nebo často vyrážíte do přírody a svého čtyřnohého miláčka nechcete ošidit o žádný zážitek? Vezměte si s sebou praktickou tašku, ve které si váš domácí mazlíček odpočine, kdykoliv bude potřebovat, a ve které pohodlně a bezpečně zvládne jakékoliv cestování.

Znáte to – vyšli jste si na delší procházku s malým pejskem a za chvíli ho bolí nožky nebo je mu zima. Aby vás taková situace nezaskočila, mějte s sebou vždy přenosnou tašku pro pejsky, která zpříjemní pobyt mimo domov vám i vašemu čtyřnohému kamarádovi.

Přenosná taška na pejska Nenechávejte svého pejska zbytečně doma

Stejně jako si vy užíváte čas strávený se svým pejskem, je i on ze všeho nejraději ve vaší společnosti. V tašce přes rameno si s sebou svého domácího mazlíčka vezmete, kamkoliv zrovna potřebujete – a ještě u toho budete mít volné ruce třeba na tašku s nákupem nebo dětský kočárek. Pejska tak nemusíte nechávat doma ani v případě, že se chystáte na výlet s malými dětmi nebo na větší nákupy. Protože si v tašce můžete pejska vzít s sebou až do obchodu, nemusí na vás během nakupování čekat venku uvázaný na vodítku a bude vám tak moct být nablízku po celý den. 

Usnadněte cestování svému pejskovi i sobě

S přenosnou taškou pro pejsky se nemusíte obávat jízdy na eskalátorech či nastupování do autobusu a dalších prostředků veřejné dopravy. Ani ve špičce, kdy je všude plno cestujících, nebude váš pejsek v ohrožení. Svého zvířecího miláčka budete mít po celou dobu bezpečně u sebe a nebude tak hrozit, že mu někdo šlápne na tlapku. 

I během samotné cesty váš pejsek ocení pohodlí tašky, ve které může pozorovat okolí nebo si zdřímnout s jistotou, že jste mu nablízku. Bezstarostně navíc budete cestovat i vy, protože budete mít svého pejska neustále pod kontrolou.

Myslete na zdraví svého čtyřnohého miláčka

Pohodlí vašeho pejska je potřeba věnovat zvýšenou pozornost především v nevlídném podzimním a zimním počasí, kdy může jeho tělíčko snadno prochladnout. Obzvlášť obezřetní musíte být při procházce ve sněhu, který malé pejsky často studí nejen do tlapek, ale i do bříška. V zimě se navíc při chůzi po chodníku a po silnici musí pejsci potýkat i se solí, která jejich tlapky nepříjemně vysušuje. 

Pokud s pejskem plánujete za chladného počasí delší pobyt venku, předejděte jeho prochladnutí tím, že ho vždy alespoň na krátkou dobu poponesete v tašce. Pejsek si v ní odpočine, zahřeje se a protože bude spokojený, oba dva si společnou procházku užijete na maximum.

Přenosná taška na pejskaVyberte si tašku, kterou budete rádi nosit

Dobře víme, že přenosná taška pro pejsky musí být pohodlná nejen pro vašeho čtyřnohého mazlíčka, ale také pro vás. Proto jsme do našeho sortimentu zařadili tašku Miapet, která je mimořádně lehká a umožňuje nastavení délky popruhů podle vaší postavy. Pro snadnou údržbu je taška plně omyvatelná, takže se ji nemusíte bát použít ani za deštivého počasí nebo při procházce v přírodě, kdy bývají tlapky vašeho pejska umazané od hlíny a bláta. 

Kromě toho, že taška vyniká svou praktičností, je samozřejmě i výrazným a zajímavým doplňkem vašeho outfitu. Abyste mohli používat tašku, která bude ladit s vaším stylem oblékání, nabízíme vám ji v našem e-shopu hned v několika barevných provedeních.

Potěšte sebe i svého pejska

Užijte si společné chvíle se svým pejskem bez zbytečných starostí o jeho bolavé nožky, prochladnutí a bez strachu z neohleduplných cestujících ve veřejné dopravě. Ať už se chystáte kamkoliv, výhody přenosné tašky Miapet zaručeně oceníte nejen vy, ale i váš čtyřnohý mazlíček.

Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602779705, 602742922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE