Objevte kouzlo sušáku, který ve vaší domácnosti nebude nikdy překážet

V dnešní moderní době plné technických vymožeností je stále častější výbavou domácností sušička na prádlo. Voňavému prádlu usušenému na čerstvém vzduchu se však jen tak něco nevyrovná. Hledáte inspiraci v možnostech, kam všude se dá sušák na prádlo umístit tak, aby vám nepřekážel? Toužíte po skladném pomocníkovi, kterého budete mít vždy pohotově při ruce? Vyberte si zahradní či interiérový sušák do své domácnosti. Poradíme vám, jak na to.

První jarní sluneční paprsky nás přímo nabádají k tomu, abychom začali sušit prádlo na balkóně či na zahradě. A není divu. Sušení prádla venku má své obrovské nesporné výhody. Nejen že venku uschne prádlo mnohem rychleji. Sluníčko bílé kousky prádla také skvěle vybělí a vše je pak navíc nádherně provoněné čerstvým vzduchem.

Vnitřní versus venkovní sušák na prádlo

Ačkoli obvykle velmi rádi vyneseme svůj koš čerstvě vypraného prádla ven a čisté kousky nadšeně pověsíme na exteriérový sušák, ani nad věšením prádla v interiéru není potřeba lámat hůl. V dnešní době totiž na trhu existuje celá řada praktických a skladných sušáků, díky kterým své prádlo pověsíte tak, aby vám ani v malém bytě příliš nepřekáželo.

Zahradní sušáky vynikají oproti svým interiérovým protějškům velkou sušící plochou. Pokud máte velkou zahradu, nemusíte se bát pořídit si sušák velkých rozměrů, na který se vám vejde i několik várek čerstvě vypraného prádla najednou. Mnoho lidí však bojuje spíše s opačným problémem – totiž jak co nejúsporněji usušit velké množství prádla na malém prostoru. A právě k tomu jsou určeny praktické sušáky, kterými skvěle vyplníte nevyužitý prostor

Využijte volný prostor – prodlužte si balkón se závěsným sušákem

Další praktickou alternativou jak pro interiérové, tak pro exteriérové prostory, jsou tzv. závěsné sušáky. Jedním z nich je například závěsný sušák Windy 100 nebo jeho užší varianta Windy 60. Výhodou tohoto typu sušáku je možnost zavěšení prádla do volného prostoru za balkónové zábradlí. Přirozeně si tak zvětšíte prostor svého bytu a na vaše prádlo navíc bude svítit dostatek sluníčka po celý den. 

Ramena sušáku jakkoliv přizpůsobíte rozměrům a šířce zábradlí. Nemáte balkón? Nevadí. Závěsný sušák skvěle uplatníte třeba i v nevyužitém prostoru nad schodištěm rodinného domu, pro zavěšení o radiátor nebo na jakémkoliv jiném místě, kde se vám to zrovna hodí.

Sušák Panny

Osvědčená klasika v moderním pojetí

Patříte ke konzervativcům, kteří se rádi přidrží jistoty a tradičních výrobků? Nebo ve své domácnosti disponujete dostatečným prostorem, který vás v sušení prádla nijak neomezuje, a chcete mít možnost pověšené prádlo kdykoliv přemístit jinam? Pak sáhněte po flexibilním rozkládacím sušáku Panny

Hodí se jak pro celoroční použití v interiéru, tak v exteriéru. Oproti svým předchůdcům je opatřen bezúdržbovými dráty o tloušťce 5 mm a pevnými kolečky, která vám usnadní manipulaci se sušákem i v případě pověšeného prádla.

Sušení prádla nemusí být nuda

Praní a sušení prádla patří k činnostem spojeným s provozem domácností prakticky odjakživa. Proč si ale tuto na první pohled všední a nezábavnou činnost nezpříjemnit? Vyzkoušejte sušáky na prádlo, které ušetří váš prostor, a doplňte je o praktické doplňky, které vám celou práci o poznání usnadní. Možná tak zjistíte, že vás věšení prádla nakonec i nečekaně začne bavit.

Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602779705, 602742922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE