Jak rozzářit balkón? Bohatou květinovou výzdobou v dekorativních závěsných truhlících

Závěsný truhlík Klunia
Patříte k milovníkům slunečného počasí? Pak už jistě vyhlížíte, kdy si i vy budete moci zasadit kousek jara do venkovního truhlíku na balkon a zkrášlit si tak okolí vstupních dveří nebo předzahrádku. Jak ale dosáhnout co nejefektnější výzdoby? A jaké truhlíky na balkon jsou letos in?

 

S příchodem jara se většina z nás začala těšit na to, jak začneme zase trávit více času venku, uděláme si pohodlí na terase, vychutnáme si kávu v zahradním altánu, nebo se budeme na balkóně slunit s oblíbenou knížkou v ruce. Jak si ale pobyt na čerstvém vzduchu v okolí svého domova ještě více zpříjemnit? Bohatou květinovou výzdobou v moderních závěsných květináčích.

Závěsné květináče dobývají svět

Závěsné moderní truhlíky

Že dokážou pestrobarevné letničky, ale i pěstované bylinky a stálozelené rostliny zpříjemnit pobyt na čerstvém vzduchu, o tom není potřeba se zdlouhavě rozepisovat. Kdo by nemiloval pohled na okno, které zkrášluje záplava pestrobarevných květů, nebo balkón provoněný rozkvetlými truhlíky.

Jenže co když dispozice vašeho domu či bytu použití běžných truhlíků příliš nenahrávají? Ani tak nemusíte ve zkrášlování prostředí svého domova zůstat pozadu. Vyzkoušejte závěsné květináče. Nadchne vás jejich praktičnost, možnost všestranného použití a nádherný vzhled. Od jara až do pozdního podzimu tak bude vaši terasu či balkón zdobit nádherná záplava květin.

Truhlíky pro balkónové zábradlí i plot

Kromě klasických truhlíků, které můžete připevnit na zeď, se letos poohlédněte i po závěsných truhlících. Jednoduše je umístíte prakticky na jakékoliv zábradlí či plot. Například truhlík Rondine pořídíte hned v několika barevných odstínech a ve třech délkách – 50, 60 a 80 cm. Jednostranný truhlík Rondine je určen jak pro kruhový, tak pro obdélníkový či čtvercový tvar zábradlí v šířce od 3 do 11 cm. Truhlík je navíc opatřen inteligentním přepadem, díky kterému v něm ani při vytrvalých deštích nezůstává nadbytek vody a rostliny tak netrpí. Díky tomu můžete truhlík umístit prakticky na jakékoliv místo v prostředí vašeho domova.

Chcete, aby byla na vaše zábradlí či plot dokonalá podívaná zvenčí i zevnitř? Pak jednoznačně vyzkoušejte oboustranný závěsný truhlík Klunia italské výroby. Pořídit si jej můžete v šířce 40 nebo 50 cm v bílém nebo zeleném barevném provedení. Stabilitu truhlíku zajišťují nastavitelné kotvící výstupky ve spodní části. Nemusíte se tak obávat, že by se truhlík nečekaně převrhl a vaše pečlivě vypěstované rostliny by se tak polámaly. Stejně jako závěsný truhlík Rondine i oboustranný truhlík Klunia je vybaven zásobníkem na vodu se samovolným odtékáním přebytečné vody.

Moderní truhlík ratanového vzhledu

Moderní ratanový truhlík

Zaujala vás možnost závěsných truhlíků, ale hledáte něco, co váš balkón, terasu či předzahrádku skutečně dokonale ozdobí a přitáhne oči všech návštěvníků a kolemjdoucích? Pak vyzkoušejte závěsný truhlík Rondine Paglia s ratanovým designem. Šedesáticentimetrový truhlík pořídíte ve smetanové, antracitové či šalvějově zelené barvě. Skvěle se tak hodí pro ozdobení každého exteriéru. 

Truhlík Rondine Paglia je mrazuvzdorný, odolný proti slunečnímu záření a stejně jako ostatní závěsné truhlíky je ve spodní části vybaven nádržkou na vodu. Jeho instalace je naprosto intuitivní a jednoduchá. Zapomeňte na komplikované vrtání otvorů nebo složité mechanismy. Závěsný truhlík Rondine Paglia jednoduše připevníte na plot nebo zábradlí o šířce 3 až 11 cm pomocí nastavitelných úchytů a díky vysouvatelné zarážce budete mít i při silném větru jistotu, že je truhlík opravdu stabilně připevněn. Že je to opravdu jednoduché, se můžete přesvědčit v následujícím videu.

Zkrášlete svůj balkón kvalitními truhlíky

V naší nabídce najdete široký sortiment mrazuvzdorných, závěsných, samozavlažovacích, velkoobjemových i pyramidových truhlíků s širokými možnostmi uplatnění. Ať už se rozhodnete pro standardní květináče vhodné pro umístění na parapetu, nebo si vyberete některý z našich moderních závěsných květináčů, vždy vsaďte na kvalitní materiál a pečlivé zpracování. 

Nezapomeňte, že truhlíky budou ve venkovním prostředí vystaveny po většinu roku silnému slunečnímu záření, intenzivnímu dešti i chladným teplotám. Investovat do osvědčených kvalitních truhlíků se tak rozhodně vyplatí. Odměnou vám pak bude celoroční podívaná na bohatou záplavu nádherných květin.

Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602779705, 602742922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE