Barové židle: trendy vybavení každé moderní domácnosti

Čeká vás v nejbližší době rekonstrukce kuchyně? Nebo již máte hotovo a nyní zvažujete, jak místnost co nejlépe vybavit, aby působila vkusně a moderně, a zároveň byl vybraný nábytek praktický? Je-li součástí vaší kuchyně barový pult nebo prodloužení kuchyňské linky, nabízí se zajímavá možnost doplnit interiér luxusními barovými židlemi, které vám zpříjemní každodenní čas strávený v kuchyni.

Barové židle už dnes ani zdaleka nejsou výhradně doménou restaurací a barů v centrech velkých měst. Designové barové stoličky totiž dokážou dodat šmrnc i vašemu domovu. Pokud si navíc dáte na jejich výběru skutečně záležet, překvapí vás, jak pohodlné mohou být. Do svého interiéru tak vnesete zajímavý a neokoukaný prvek, který vytvoří ve vašich očích i v očích vašich návštěvníků dojem luxusu a jedinečnosti.

Barová židle TrillKdyž na výběru „barovky“ záleží

Ještě dříve, než se pustíte do samotného výběru barové židle, zamyslete se nad tím, co od tohoto zajímavého doplňku očekáváte. Jsou barové židle ve vaší kuchyni hlavní či dokonce jedinou alternativou, kam se usadit k dobrému jídlu, horké kávě nebo vynikajícímu drinku? Nebo budou hrát v interiéru naopak spíše doplňkovou roli a více než funkčnost od nich očekáváte atraktivní vzhled?

Promyšlené odpovědi na tyto otázky vás povedou nejen k výběru optimálního materiálu, ale také k rozhodnutí, zda vám postačí jednoduchá designová barová židle, jestli se poohlédnete po polstrovaných židlích, či zda budete trvat na tom, aby židle disponovala područkami. V neposlední řadě vás ale zamyšlení se nad tím, co od „barovek“ očekáváte, povede také ke správnému rozhodnutí, v jaké cenové kategorii barové židle vybírat.

Jde se nakupovat

Na trhu v dnešní době existuje celá řada druhů a designových provedení barových židlí. Pokud máte jasno v odpovědích na výše položené otázky, můžete se směle vydat na nákupy. Při výběru nezapomeňte na to, že nejdůležitějším základním parametrem, podle kterého je potřeba se řídit, je výška barového pultu či kuchyňského ostrůvku, u kterého budou židle umístěny. 

Aby se vám u baru sedělo za všech okolností skutečně pohodlně, měly by být barové židle minimálně o 30 cm nižší, než je výška desky stolu. Pokud je tedy váš barový pult standardní výšky – okolo 110 cm, optimální výška barové židle bude 75 až 80 cm. 

Chcete-li židli použít k nižšímu stolu nebo vám vysoká „barovka“ nevyhovuje z jiných důvodů, vyzkoušejte barovou židli o výšce 65 cm. K dispozici je na našem e-shopu hned ve třech provedeních – Trill Mini, Faro Mini a Lido Mini.

Atraktivní design a teplo domova

Domácí barový pult je skvělým místem, kde můžete strávit příjemné chvíle s rodinou a přáteli. Nenechte si svůj zážitek zkazit nekomfortními židlemi. Chcete-li se ve své kuchyni skvěle cítit, nutně ještě nemusíte slevovat ze svých vysokých nároků na moderní a působivé pojetí interiéru. 

Barová židle LidoPreferujete-li neotřelý, a přesto nadčasový vzhled, vyzkoušejte všestranně praktické barové židle Net Stool ze zpevněného polypropylenu. Máte-li rádi minimalistický design a toužíte-li po barové židli, která zvládne každodenní používání po mnoho následujících let, pak vás jistě potěší barová židle Trill italského výrobce, která je k dispozici v mnoha moderních a zajímavých barvách. V obdobném stylu je navrženy také barová židle Faro a Lido, u kterých vás příjemně překvapí i jejich přívětivá cena.

Barové židle, které najdete v našem e-shopu, se vyznačují kvalitním provedením, nadstandardní stabilitou a možnostmi všestranného použití. Hodí se nejen k použití v interiéru. Své uplatnění najdou i na terase či v jiných exteriérových prostorech. Díky praktickému plastovému materiálu se nemusíte obávat ani náročné údržby. Skvěle se tedy hodí i do domácností s dětmi či domácími mazlíčky. Pokud se totiž vaše barová židle nedopatřením ušpiní, jednoduše ji otřete namočeným hadříkem a během krátké chvilky bude stolička opět jako nová. 

Židle, která povznese každý interiér

Barové židle jsou skvělým doplňkem každé moderní domácnosti. Obohaťte svůj domov o „barovky“ moderních barev a dopřejte sobě i svým hostům pohodlí, které si zaslouží.

Napište nám
Kontakt

FRAMART s.r.o.
Družstevní 902
763 62 Tlumačov
IČ 27684326
DIČ CZ27684326

Tel: +420 602779705, 602742922
E: info@ideadomov.cz
Spis. značka: C 51860 vedená u Krajského soudu v Brně.

Možnosti platby

Platební metody

I my si zasloužíme váš LIKE