Lavice Net Bench, šíře 116 cm

Stohovatelná venkovní lavice Net Bench z kvalitního plastu
5 560 Kč
Detail

Čistič plastového nábytku Magic Cleaner

Speciálně vyvinutý čistící prostředek na plastový nábytek – zejména pak
180 Kč
Detail

Zahradní lavice

Je pro vás důležité opravdu pohodlné posezení během stolování i odpočinku? S našimi designovými lavicemi se ho nemusíte vzdávat ani na zahradě, terase či balkónu. Vybavte si prostředí svého domova či firmy pohodlnou lavicí, díky které si užijete příjemné posezení s rodinou i s přáteli a svým hostům dopřejete dostatečný komfort.

Moderní posezení na vlastní zahradě i v restauraci

Vychutnejte si odpolední kávu či večeři s přáteli na elegantní, a přitom prostorné lavici, ze které se vám nebude chtít vstát. Pro ještě pohodlnější posezení můžete lavici doplnit textilním polstrem na míru v decentních, či naopak výraznějších barvách. Lavice tak krásně ozdobí přilehlé prostory vašeho domova nebo příjemně doplní prostředí vašeho hotelu, restaurace či firmy. Zahradní lavice Net Bench navíc využijete jako skvělý doplněk zahradní sestavy složené z křesílek a stolu Net.

Všechny lavice z naší nabídky jsou vyrobeny z pevných, odolných materiálů a jsou opatřeny protiskluzovými koncovkami. Bez obav jimi proto můžete vybavit veřejné koupaliště, wellness centrum i venkovní zahrádku svého hotelu či restaurace. Dopřejte svým zákazníkům pohodlí, díky kterému se k vám budou rádi vracet.

Zahradní lavice – skvělý doplněk pro každou příležitost

Hledáte flexibilní zahradní posezení? Pak je pro vás zahradní lavice skvělým řešením. Můžete ji totiž využít jak pro posezení s přáteli u dobrého jídla, tak jako lavičku pro příležitostný odpočinek na vaší zahradě či před domem. Stejně tak může dobře posloužit i v parcích, lázeňských zahradách a na mnoha dalších místech, kde vy i vaši návštěvníci uvítáte možnost dát na chvíli odpočinout svým nohám.

Kombinace šitá na míru

Potřebujete flexibilní zahradní posezení? Sáhněte po chytře řešeném rozkládacím stole a stohovatelných židlích, které vám nebudou zabírat příliš mnoho místa v případě, že je zrovna nevyužíváte. A pokud toužíte po opravdu originálním zahradním posezení, ozvěte se nám – rádi vám jej sestavíme na míru přesně podle vašeho přání.